Magazin

Stranger Things yıldızı Winona Ryder hırsızlık yaptığı markanın yüzü oldu

Netflix‘in popüler bilim kurgu dizisi Stranger Things kısa bir süre önce 4. sezonu ile karşımıza çıktı. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından heyecanla takip edilen yapımın yıldız oyuncusu Winona Ryder, yeni sezonda da büyük ilgi toplarken; şimdi bir başka ilginç konuyla gündeme geldi! Ünlü oyuncu, seneler evvel hırsızlık yaptığı marka ile iş birliğine imza attı.

Winona Ryder, 2001 yılında Saks Fifth Avenue mağazasından Marc Jacobs’a ait 5 bin 500 dolarlık özel tasarım ürünü çalmakla suçlandı. Bu sebeple kısa bir süre tutuklu kalan ünlü oyuncu, 2002 yılında yapılan yargılamalar sırasında, Stranger Things’in başarılı oyuncusunun, suç işlediğinde depresyon döneminde olduğunu ve güçlü ilaçların etkisi altında olduğunu iddia etti. Yapılan son sosyal medya paylaşımlarına göre şimdi markanın reklam yüzü oldu.

Winona Ryder, 2003’ten beri Marc Jacobs ile çalışyıor

Marc Jacobs, yaşanan skandalı bir pazarlama stratejisine dönüştürmeye karar verdi. Hırsızlık olayından iki yıl sonra, yani 2003’te yaptığı bir reklam kampanyasında Winona Ryder ile anlaştı. Tecrübeli oyuncu 2015’te markanın güzellik kolu olan Marc Jacobs Beauty’nin elçisi olarak seçildi. Bugün itibariyle ise marka ve aktris, yeni bir kampanya için bir araya geldi.

Winona Ryder

Stranger Things’ten ilham alan gotik çantalar

Marc Jacobs, yeni çantalarının reklam kampanyası dolayısıyla Winona ile yeniden çalışmaya başladı. Başarılı oyuncunun Stranger Things’teki karakterinden ilham alan marka, gotik bir temayla gerçekleştirdiği fotoğraf reklamlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Reklamlarda öne çıkan omuz çantası modelinin farklı ton ve desenleri ile bu hafta mağazalara geleceğini bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu