Dizi Haberleri

Star TV Ada Masalı Yayın Tarihi Değişiyor mu? Ada Masalı Hangi Gün Yayınlanacak?

Star TV'nin sevilen dizisi Ada Masalı yayın günü değişebilir. Ada Masalı ne zaman yayınlanacak? Dizinin tekrar bölümleri ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Star TV’de yayınlanan Ada Masalı dizisi pek bi sevildi. Dizinin izlenme oranları da gayet iyiydi. Yeni dizi olmasına rağmen böyle bir performans elde etmesi sonrasında kanaldan ani bir değişiklik geldi. Normalde pek çok dizi için verilmeyen bu karar yayın tarihi değişikliği olarak yorumlandı. Ada Masalı dizisinin yayın günü değişecek mi? Star TV’den şok bir yanıt geldi…

Ada Masalı Dizisi Yayın Tarihi Değişti mi?

Ada Masalı dizisiyle ilgili alınan kararda yayın tarihi değişmeyecek. Aksine dizinin daha fazla izleyici kitlesine ulaşması amacıyla tekrar bölümleri sıklıkla yayınlanacak. Star TV’de yayınlanan diğer dizilere baktığımızda düşük reytinglere sahip olarak finalin kapısını çaldı. Bu yüzden Ada Masalı’na tam anlamıyla destek olmak için böyle bir yol izlenecek. Dizinin tekrar bölümleri ilgi görür ise yeni bölümler de bir o kadar fazla izlenecek.

Ada Masalı Tekrar Bölümleri Ne Zaman?

Ada Masalı dizisi tekrar bölümleri hafta içi günün belirli saatlerinde yayınlanacak. Duruma göre hafta sonu da yayınlanabilir. Ancak dizinin bir şekilde izleyici kitlesini artırması şart. Reytinglerde başarılı olmak istiyorsa ve birkaç sezon boyunca yayın hayatına devam etmek istiyorsa reytingin önemi büyük. Pek çok dizi, izlenme oranlarının, dolayısıyla reytinglerin düşmesinden ötürü final yapmak durumunda kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu