Fragman

Star TV, Ada Masalı dizisi 1. bölüm fragmanı: Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Star TV'de Kazara Aşk dizisi gün sayarken Ada Masalı bu hafta ilk bölümüyle ekranlarınızda olacak. Ada Masalı oyuncuları kim? Ada Masalı dizisi hangi adada, nerede çekiliyor?

Dizisiyenibolum.com – Bir aşk dizisi ile yaz sezonuna giriş yapacak Star TV‘de, yayına girmek için gün sayan Kazara Aşk dizini de yakında görebiliriz. Önümüzdeki hafta içi 15 Haziran 2021 saat 20:00’de izleyicisiyle ilk buluşmanın heyecanını yaşayacak yeni dizi “Ada Masalı” dizisi hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, başrol oyuncusu/ oyuncuları hakkında topladığımız malumatlar… Yönetmenliğini Ali Bilgin‘in, yapımcılığını da Ay Yapım‘ın üstlendiği yeni aşk dizisi Ada Masalı‘na başarılar diliyoruz.

Star TV, Ada Masalı dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Star’da yeni dizi heyecanı başlıyor. ilk bölümünü önümüzdeki 15 Haziran Salı günü izleyebileceksiniz. Ada Masalı hangi tarihte ve hangi kanalda yayınlanacağı konusundaki merakı giderdikten sonra gelelim yeni dizinin oyuncu kadrosunu açıklamaya.

Ada Masalı dizisi hangi kanalda? Nerede çekiliyor? Başrol oyuncuları kim?

Dizinin başrolünü Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz paylaşmakta. Kadroda yer alacak İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener de dizide göreceğimiz isimler.

Romantik yeni yaz dizilerini sıklıkla göreceğimiz şu sıralar, Star TV’nin iki yaz dizisinden biri Ada Masalı dizisi Salı günü başlıyor. Bir adada kendi dünyasında yaşayan biri, yanına gelen bir kıza aşık olur. Ama o kızı onun yanına gönderen kişi, araziyi satmaları için böyle bir plana başvurmuştur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu