Dizi Haberleri

Star Trek: Lower Decks Dizisi Dünya Prömiyerini Amazon Prime Video’da Yapacak!

6 Ağustos’ta CBS All Access platformunda ABD’de gösterime giren Star Trek: Lower Decks dizisi nihayet dünya prömiyeri için adres verdi. Uzay Yolu serisi için hazırlanan dokuzuncu dizi versiyonu, Alex Kurtzman imzasıyla yaratılmış ve ilk sezonu 10 bölüm halinde izleyicisiyle buluşmuştu. Fakat kısıtlı bir bölgede hizmete sunulan yetişkin animasyonu, çok yakın bir tarihte küresel olarak da izlemeye erişilebilecek!

Amerika Birleşik Devletleri dışındaki Uzay Yolu hayranları için paylaşılan müjdeli haber, bizlere Star Trek: Lower Decks için küresel bir çıkış tarihi paylaşıyor. 22 Ocak 2021 itibariyle Amazon Prime Video platformunda ilk sezon galasını gerçekleştirecek yapım; Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Hindistan ve daha pek çok ülkeye servis edilecek. Bu ülkeler arasında çok yüksek bir ihtimalle Türkiye de yer alacak gibi gözüküyor.

Rick and Morty ve Solar Opposites gibi popüler animasyon dizileri için de çalışmış Emmy ödüllü yaratıcı Mike McMahan tarafından geliştirilen Star Trek: Lower Decks, izleyicileri 2380 yılında Yıldız Filosu’nun USS Cerritos’ta hizmet veren destek ekibine dikkat çekiyor. Ensigns Mariner, Boimler, Rutherford ve Tendi gibi sevilen karakterler, başlarına gelen türlü aksiliklere rağmen mevcut şartlara ayak uydurmak zorunda kalıyor. Bilim kurgu ögelerinin yanı sıra komedi tarzıyla da dikkat çeken yapım Tawny Newsome, Jack Quaid, Noel Wells, Eugene Cordero, Dawnn Lewis, Jerry O’Connell, Fred Tatasciore ve Gillian Vigman tarafından seslendiriliyor.

Toplamda 10 bölüm halinde 1. sezonu yayınlanan Star Trek: Lower Decks, 2021’den itibaren Amazon Prime Video aracılığıyla evlerimize gelmeye hazırlanıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu