FragmanSinema

Spielberg İmzalı The Fabelmans Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Spielberg'in çocukluğuna iniş yapan yeni film The Fabelmans için ilk fragman çıktı.

Steven Spielberg isminin kendi çocukluğundan izleri taşıyan yeni filminden ilk fragman nihayet yayınlandı. The Fabelmans ismiyle Kasım ayı sonunda vizyona girecek olan film oldukça etkileyici sahneleri beraberinde getirecek. Universal Pictures tarafından Spielberg’in otobiyografik filmi olarak görülen The Fabelmans için fragmanı sonunda yayınladı. Pulitzer ödülünün sahibi olan Tony Kushner tarafından kaleme alınan film genel anlamda Arizona’da büyüyen ve sinema tutkunu olan gencin film yapma deneyimlerini konu alıyor.

the fabelmans film fragmanı

The Fabelmans Filmi Konusu ve Fragmanı

Arizona’da büyüyen genç bir adam olan Sammy Fabelman, İkinci Dünya Savaşı sonrasında filmlerinin gücü ile gerçekliği birbirine katarak gerçeklerin görülmesinin ne kadar kolaylaşacağını araştırmaya koyulur. Filmde Sammy karakterini de Gabriel LeBelle oynarken Sammy’nin annesini Michelle Williams, bilim adamı rolündeki babasını ise Paul Dano canlandıracak. The Fabelmans filminde oynanacak bütün karakterlerin Steven Spielberg’in gerçek aile fertlerinden izler taşıdığına vurgu yapıldı.

Geçtiğimiz hafta sonu 47. Toronto Uluslararası Film Festivali’nde görücüye çıkan film eleştirmenlerden de tam not aldı. Daha fragmanı çıkar çıkmaz en iyi Oscar ödülü için büyük bir aday olduğundan bahsedilen The Fabelmans filmin 23 Kasım 2022 tarihinde Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu