Gündem

Sözler Boğazına Düğümlendi: Çağla Şikel Yaşadığı Büyük Acıyı İfade Edecek Kelime Bulamadı!

Çağla Şikel, uzun yıllardır ekranlarda olan ve oldukça sevilen bir isim. Ünlü manken ve sunucu, her yediğiyle her içtiğiyle olay olmaya devam ediyor. Güzel manken, yaşam tarzıyla herkese örnek olabilecek bir hayat yaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda hakkında çıkan aşk iddiaları ile gündeme gelen ünlü sunucu, şimdi bambaşka bir konuyla gündeme geldi. Ünlü mankenin acısının nedenini öğrendiğinizde gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Aşk Var Mı?

Kaan Yıldırım ve Hadise aşkı, magazin gündeminin en bilindik aşklarından biriydi. Bu aşk bittikten sonra her iki isim de farklı kişilerle anılmıştı. Kaan Yıldırım’ın Çağla Şikel ile aşk yaşadığı iddiaları hepimizi şaşırtmıştı. Bu iddialar karşısında başlarda her iki taraf da sessiz kalsa da sonraları Çağla Şikel, Kaan Yıldırım ile sadece arkadaş olduklarını dile getirerek bu iddiaları yalanlamıştı. Güzel sunucu şimdilerde evlatlarıyla bolca vakit geçiriyor ve hayatında biri yok gibi görünüyor.

Çağla Şikel gerçekten hem iş hayatında hem de aile hayatında oldukça başarılı bir isim. Güzel manken, hepimize harika bir annelik örneği sergiliyor ve evlatlarıyla anne oğul olmaktan çok, yakın arkadaşlarmış gibi davranıyor. Instagram hesabını yoğun bir şekilde kullanan güzel manken, aile hayatını da takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor.

Biz onu mutlu görmeye alışığız fakat Çağla Şikel, ülkenin içinde bulunduğu bu zorlu durumu unutmayacak kadar duyarlı bir isim. Bunu da geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile göstermiş oldu.

Korkulu Bekleyiş Sürüyor

Çağla Şikel

Yangınlar ülkemizi sarmaya devam ediyor ve bu durum karşısında neredeyse hiçbir ünlü sessiz kalmıyor ama bazen yaşanılan acıyı ifade edebilmek için kelimeler yeterli olmuyor. İşte Çağla Şikel de şimdilerde böyle zorlu bir dönemden geçiyor. Ünlü manken, alevler karşısında acısını dile getiremediği için ”Söyleyecek sözüm kalmadı.” diyerek isyanını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu