Magazin

Söylemezsem Olmaz’ın Magazin Kraliçesi Seren Serengil Sevgilisi Tohma’yla Öyle Bir Poz Paylaştı ki Olay Oldu!

Seren Serengil, oldukça sansasyonel bir isim. Ünlü sanatçı hem sunduğu program nedeniyle hem de zehir zemberek sözleriyle hiçbir zaman gündemden düşmüyor. İş hayatında kaosun ve fırtınaların eksik olmadığı Seren Serengil, aradığı huzuru aşk hayatında bulmuş gibi duruyor. Şimdilerde oldukça mutlu bir ilişki yaşayan ve hem sevgilisi hem de evcil hayvanlarıyla aile saadeti süren Seren Serengil, geçtiğimiz saatlerde sevgilisi Tohma ile birlikteki bir fotoğrafını paylaştı ve olay oldu. Birkaç dakika içinde binlerce beğeni alan Seren Serengil, sevgilisine söylediği sözlerle de dikkat çekti!

 Çok Hareketli Bir Hayat Yaşıyor!

Seren Serengil, uzun süredir magazin programı sunuculuğu yapıyor. Bircan Bali ve Deniz Akkaya ile birlikte Söylemezsem Olmaz adlı magazin programını sunan Seren Serengil, reytinglerde oldukça büyük bir başarı elde ediyor.

Programında eleştirdiği ya da hakkında konuştuğu neredeyse bütün isimler ile mahkemelik olan Seren Serengil, kaosun eksik olmadığı hayatında aradığı mutluluğu yaşadığı ilişkide bulmuş gibi görünüyor.


Sosyal medya hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan Seren Serengil, sevgilisiyle olan aşk pozlarını takipçileri ile paylaşmayı unutmuyor ve her fırsatta Tohma’ya olan aşkını dile getiriyor. Son olarak sevgilisi ile yeni bir fotoğrafını paylaşan Seren Serengil, aşka geldi ve bunu bir kez daha takipçilerine gösterdi.

”İlaç Tohma’ymış!”

Geçtiğimiz saatlerde sevgilisi Tohma’yla olan bu fotoğrafını paylaşan Seren Serengil, ”Zaman ilaçmış, ilaç da Tohma’ymış!” diyerek sevgilisine olan aşkını bu kelimelerle ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu