Magazin

Söylemezsem Olmaz Yorumcuları Son Anda Birbirine Girdi! Seren Serengil Ne Demek İstedi: Programdan Ayrılıyor mu?

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da Cuma günü yayının son anlarında Seren Serengil, Bircan Bali ve Deniz Akkaya’nın kendisinin üzerine oynadığını iddia etti ve Pazartesi günü yayında olmayabileceğinin sinyallerini şimdiden verdi! Yayın kapandıktan sonra yorumcular arasında yaşananları bilemiyoruz ancak yarın sabah Seren Serengil’in canlı yayına gelip gelmeyeceğini de merakla beklemeye başladık!

Arto Gitti Deniz Akkaya Geldi!

Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz 7 yıldır ekranlara gelmeye devam ediyor, magazin gündemi belirleyen programda ünlüler ve gündemdeki kişiler hakkında yorumlar yapılıyor, iddialar ortaya atılıyor. Bu sayede de hem Söylemezsem Olmaz hem de Söylemezsem Olmaz yorumcuları magazin gündeminden bir an olsun düşmüyor. Geçtiğimiz sene Bircan Bali ve Seren Serengil’in yanında Arto’yu da görüyorduk.

Üçüncü kişi olarak programa dahil olan Arto, bu sene programdan ayrıldığını açıkladı hatta Arto şu sıralar Miami’de gününü gün etmeye devam ediyor. Arto’nun yerine programa dahil olan isim ise Deniz Akkaya oldu. Deniz Akkaya, geçtiğimiz sezonda da Seren Serengil’in yerine birkaç günlüğüne programa dahil olmuş ve konuşmaları seyirciler tarafından takdir toplamıştı. Deniz Akkaya bu kadar sevilince yapım ekibi Arto yerine Deniz Akkaya ile anlaşma imzaladı.

Seren Serengil Programdan Ayrılıyor mu?

Deniz Akkaya’nın programa gelmesiyle tansiyon bir anda yükseldi. Selin Ciğerci hakkında iddialarıyla ortalığı birbirine katan Deniz Akkaya, şimdilerde gündemden düşmeyen isimler arasında adını yazdırmayı başardı. 10 Eylül Cuma günü ekrana gelen Söylemezsem Olmaz bölümünün son dakikalarında ise Seren Serengil’in çıkışı herkesi şaşırttı. Bircan Bali ve Deniz Akkaya’nın üzerine oynadığını iddia eden Seren Serengil, Pazartesi günü yayında olup olmayacağının kesin olmadığını dile getirdi.

Hem Deniz Akkaya hem de Bircan Bali, böyle bir durumun yaşanmadığını dile getirmiş olsa da Seren Serengil’in çıkışının nedenini anlayamadık. Bakalım yarın sabah Seren Serengil programda yer alacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu