Magazin

Söylemezsem Olmaz Yorumcuları Seren Serengil ve Bircan Bali’ye Gülşah Saraçoğlu – Gökhan Göz Çiftinden Yanıt Gecikmedi!

Gün geçmiyor ki Söylemezsem Olmaz masası gündem belirleyip ortalığı karıştırmasın! Bugün Söylemezsem Olmaz masasında ortaya çıkan görüntülerin ardından sosyal medyada ortalık karıştı. Olaylı ayrılıkların çifti Gökhan Göz ve Gülşah Saraçoğlu, yasak aşk iddiasının ardından 5. kez yeniden barıştı. Bu duruma ise elbette Seren Serengil, Bircan Bali ve Deniz Akkaya sessiz kalmadı. Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz hakkında ileri geri konuşan yorumcularımız bugün çiftimizin, uyuşturucu bağımlısı olduğunu iddia etti ve bir video yayınlayarak bu söylediklerini kanıtmaya çalıştı.

Gülşah Saraçoğlu – Gökhan Göz Çiftinden Yanıt!

Ancak bu videonun ardından ortalık karıştı. Gülşah Saraçoğlu ilk olarak Instagram hesabından Söylemezsem Olmaz yorumcularını mahkemeye vereceğini açıkladı; “Sessizliğimin sebebi adalete güvenmemdir. Cevabımı avukatım Altın Mirmir yaptığı hukuki ve cezai başvurularla adalet önünde verecektir.” Ardından da madde bağımlısı olduğuna dair iddiaları toksikoloji raporunu göstererek reddetti! Elbette Gülşah Saraçoğlu’nun sevgilisi Gökhan Göz de bu konuya ilişkin konuşmaktan geri durmadı.

 

Gökhan Göz daha önce Bircan Bali ve Deniz Akkaya hakkında ağır sözler söylemişti. Bugün ise madde bağımlısı iddiaları için yine Instagram hesabından açıklama yaptı: “Akşam bir Film yayınlayacağım.bu storyden sonra şuan yükleniyor! Ayrıca arkadaşlar ben geç uyandığım için gün içinde CNN yada NTV yani ekonomi izliyor ve takip ediyorum.öyle halkı kin ve nefrete yöneltecek ve bel altı çoluk çocuğun izlediği bu tv sôzde magazincileri izlemem dinlemem! Bu yazımı yine Anlamazlar koca bir hiçler benim için,Çünkü onların bir ailesi çocukları yok bilmezler bu duyguları anlamazlar para verdin mi bunlara herşey yaparlar yaptılarda sizler daha iyi biliyorsunuz. Diğer şahsıma yönetilmiş tüm iftiralara ve hakaretlere avukatım cevap verecektir.. #not; ben iftira atmam bir şey dedim mi delilleri koyarım göreceksiniz acelemiz yok!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu