Magazin

Söylemezsem Olmaz Stüdyosunda Gergin Anlar! Seren Serengil ve Deniz Akkaya Arasında “Yorum” Krizi: “Geldi Arıza!”

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın bu sezonu oldukça hararetli geçiyor! Deniz Akkaya’nın Söylemezsem Olmaz masasına dahil olmasının ardından, sık sık Deniz Akkaya ve Seren Serengil arasında anlaşmazlıklar yaşanıyor. Hatta Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde programa gelip gelmeyeceğinin belli olmayacağını söyleyerek herkesi tedirgin etmişti! Bugün ekranlara gelen bölümde ise Seren Serengil ve Deniz Akkaya arasında yaşanan “yorum” krizi stüdyoda gergin anlara neden oldu. Deniz Akkaya ve Seren Serengil’in farklı düşüncelere sahip olmasının ardından, Sero Deniz Akkaya’nın kendisini konuşturmadığını söyledi!

Söylemezsem Olmaz’ın Son Transferi!

Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz programı tam 7 yıldır ekranlara gelmeye devam ediyor. Bircan Bali’nin sunuculuğunu üstlendiği programda her sezon yorumcular sık sık değişti. Ece Erken’den Seda Akgül’e kadar birden çok yorumcuyu ağırlayan Söylemezsem Olmaz masasında uzun süredir Seren Serengil’i görüyoruz. Hatta geçtiğimiz sezon Seren Serengil’in yanında kankası Arto’yu da görüyorduk ancak bu sezon aldığı parayı beğenmeyen Arto, programdan ayrıldı ve şimdilerde Amerika turu atmaya devam ediyor.

Arto’nun yerine gelen isim ise eski manken Deniz Akkaya oldu! Deniz Akkaya’nın Söylemezsem Olmaz masasına dahil olmasıyla ortalık daha da karıştı, kaosun seviyesi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Seren Serengil ve Deniz Akkaya’nın gerginlikleri ise hem programa hem de sosyal medyaya yansımaya devam ediyor. Bugün Seren Serengil, Deniz Akkaya’nın kendisini konuşturmadığını söyleyerek gerginliğin fitilini ateşlemiş oldu.

Deniz Akkaya ve Seren Serengil Karşı Karşıya!

Türkiye güzellerimizden Şevval Şahin ve sevgilisi Marcus’un ilişkisini bilmeyen yok. Özellikle Marcus’un Kerem Kamışlı’yı denize attığını duymayan çok az kişi kaldı! Bu olayın ardından dün akşam Marcus’a 4 kişi saldırmış ve “Kerem Bey’in selamı var!” demişler. Bu olay elbette Söylemezsem Olmaz masasına da sirayet etti. Seren Serengil olay hakkında yorumlarını dile getirirken, sürekli Deniz Akkaya’nın kendisini kesmesine sinirlenince ortalık karıştı; “Arıza işte arkadaşlar arıza! Başımıza geldi yapacak bir şey yok!” diyerek sitem etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu