Magazin

Söylemezsem Olmaz Ekibi Çok Dertli! Seren Serengil’den Sonra Bircan Bali de Hastanelik Oldu: Gördüklerine İnanamadı

Sansasyonel magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın yorumcularının derdi bir türlü bitmiyor. Seren Serengil’in hayati dereceye varan sağlık problemlerinin ardından, Bircan Bali de hastanelik oldu. Ama bugün gelen sürpriz hediye biraz olsun moralini düzeltmiş olmalı!

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”, geçtiğimiz sezon yoluna Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto üçlüsüyle devam etti. Programın demirbaşına dönüşen Bircan Bali ve eğlenceli halleriyle renk katan Arto tüm sezon programı götürmeyi başardı. Seren Serengil de skandal açıklamaları ve ilginç yorumlarıyla başarılı bir iş yapsa da, sağlık problemleri nedeniyle sık sık yayınlara ara vermek zorunda kaldı. Bu durumu, yorumlarıyla ünlüleri canlı canlı gömen Seren Serengil’in aldığı ahlar olarak yorumlayan izleyiciler oldu! Çünkü Seren Serengil, hastalığı nedeniyle “Sefirin Kızı”ndan ayrılan Neslihan Atagül’e demediğini bırakmamıştı.

Şimdi de Bircan Bali

Seren Serengil, “Ameliyat olmazsam seneye ölecekmişim” dediği riskli operasyonları beklerken, bir haber de kankası Bircan Bali’den geldi. Böbrek ağrısı nedeniyle acilen hastaneye kaldırılan Bircan Bali, geceyi dünyalar tatlısı kızı Saygı Karen’den uzakta ve gözlem altında tutulduğu bir hastane odasında geçirdi.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Bircan Bali (@bircanbalii)’in paylaştığı bir gönderi

Bircan Bali’nin yaşadıklarını görenler, hem onun için hem de programın gelecek sezonu için endişelenmeye başladı. Seren Serengil’in sağlık problemlerine bir de Bircan Bali eklenirse programın vay haline! Ama az önce aldığı hediyeler Bircan Bali’nin toparlanmasına biraz olsun yardımcı olmuştur diye düşünüyoruz.

Ne Yapacağını Bilemedi

Adı daha önce Seda Sayan’la aşk dedikodularına karışan galerici Murat Karabova, Bircan Bali ile de bir dönem oldukça yakındı. Belli ki, araları halen çok iyi! Çünkü Bircan Bali’nin hastane odasına meyve tabağı yolladı. Hediyeyi görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Bircan Bali bir teşekkür paylaşımı yapmak yerine dalga geçmeyi seçti: “Hastane odasına meyve tabağı  yollatmak nedir ya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu