GündemMagazin

Sosyal Medya Bunu Konuşuyor! Teşkilat’ın Ceren’i Ezgi Eyüboğlu Şeyma Subaşı ile Büyük Pişti Oldu

Teşkilat’ın güzeller güzeli kötü ajanı Ezgi Eyüboğlu bambaşka bir konu ile gündemde. Hem ekranların hem de sosyal medyanın fenomen isimlerin Ezgi Eyüboğlu, Şeyma Subaşı ile pişti olması magazin gündemine bomba gibi düştü.

teşkilat-ezgi eyüboğlu-şeyma subaşı

TRT’nin fenomen dizisi Teşkilat şüphesiz bu sezonun en sevilen yapımlarından biri oldu. Türkiye’ye karşı saldırıya geçen karanlık bir yapıdan ülkeyi korumak için kendi hayatlarından vazgeçen kahramanların hayatına tanık olduğumuz bu hikaye, hepimizi adeta ekranlara kilitlemişti. Reytingleri altüst eden popüler dizi, sezon boyunca iddiasını sürdürerek kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmayı başardı.

teşkilat-ezgi eyüboğlu-şeyma subaşı

Başrollerinde Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Mehmet Usta gibi isimlerin olduğu dizinin Ceren’i bambaşka bir iddia ile gündeme geldi. Ünlü oyuncunun olaylı isim Şeyma Subaşı ile pişti olduğunun fark edilmesi sosyal medyada olay oldu.

Şeyma’nın Olay Elbisesini Ezgi Eyüboğlu da Giymiş

Şeyma Subaşı bildiğiniz gibi sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden. Lüks yaşamı ve kıyafetleri ile magazin gündemini fazlaca meşgul eden Şeyma Subaşı’nın elbisesi olay olmuştu. Siyah mini puantiyeli elbisesi ile nefes kesici görünen Subaşı’nın bu kıyafeti çok beğenilmiş ve taklitleri hızla yayılmıştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

 

Ezgi Eyüboğlu’nun takipçileri aylar sonra pişti vakasını fark etti. Şeyma Subaşı ile adeta özdeşleşen o kıyafetle ünlü oyuncu Ezgi Eyüoğlu da poz vermesi gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada kime daha çok yakıştığı da konuşulmaya başlandı tabii. Siz ne dersiniz? Bizce iki ünlü isim de elbiseyle çok güzel görünüyor.

 

Evlilik Sorularına Yanıt Verdi

Kariyeri ile göz dolduran Ezgi Eyüboğlu aşk hayatı ile de gündemde. Kaan Yıldırım ile evliliğini bitirdikten sonra Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile aşka yelken açan güzel oyuncu, bir süredir sevgilisi ile tatilde. Ünlü bir mekanın çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan çiftten evlilik açıklaması da geldi. Ezgi Eyüboğlu evlilik sorularına “Şu anda yok öyle bir şey” diye yanıt verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu