Sinema

Sony, Karate Kid Filminin Son Serisini Çekmeye Hazırlanıyor!

Sony'nin yeni bir Karate Kid filmi yapacağı iddia edildi

Sony’nin şu anda rol için, hem Mandarin hem de İngilizce konuşabilen 17 yaşında bir erkek aradığı bildiriliyor.

Filmin konusu hakkında da söylentiler şu şekilde: Karaktere “Li” deniyor ve karakter açıklamasında onu “yaşına göre küçük ama sert, zeki ve hırçın” ve ayrıca hayatını Brooklyn, New York’a sürgün etmiş yetenekli bir dövüşçü olarak listeliyor. Filmin hikayesi kesin olarak henüz bilinmiyor, ancak söylentile;, Li’nin kendisi ve annesi arasında bir oluşmuş, geçmiş bir trajedi ile uğraşmasına odaklanacağı söyleniyor.

Yeni “Karate Kid” filminde; Li başka birini eğiten kişi olacak. Hikayede Li’nin, bir lise öğrencisi olan Mia ve babası Victor ile tanışmasından sonra, çok geçmeden kendini Victor’u Kung Fu yöntemleriyle eğitirken bulur.

Film için henüz resmi bir onay gelmediğini söylemiştik, ancak söylentiler, Rob Lieber‘ı ( Peter Rabbit ), senaryoyu yazması için görevlendirildiğini belirtiyor.

Jaden Smith ve Jackie Chan‘ın başrollerini paylaştığı Harald Zwart‘ın 2010 yılında yayınlanan Karate Kid filminin son serisi olması bekleniyor. eski film serisi, eleştirmenlerden ve hayranlardan karışık eleştiriler alsada, gösterime girdiğinde gişede yaklaşık 400 milyon dolar hasılat yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu