Magazin

Sonunda Yakayı Ele Verdi! Ebru Şahin’in Çılgın Afrika Tatiline Kiminle Gittiği Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Ebru Şahin, yeni sezon öncesinde çılgınca eğlenmeye devam ediyor. Hayranlarını şaşırtarak Afrika tatiline çıkan Ebru Şahin’in yanında ayrıldığı söylenen sevgilisi Cedi Osman da var!

Ebru Şahin, son dönemin en parlak oyuncuları arasında yer alıyor. ATV’nin üç sezon süren dizisi “Hercai” ile inanılmaz bir çıkış yapan ünlü oyuncu, pek çok ödülün ve epey büyük bir hayran kitlesinin de sahibi oldu. Üstelik, Mardin-ABD hattında devam eden masalsı bir aşkı da bu dönemde yaşama şansı buldu!

ABD’de Cleveland Cavailers forması giyen basketbolcu Cedi Osman ve Ebru Şahin’in mutlulukları parmak ısırtıyor. Onca yoğunluğa ve mesafeye rağmen ilişkilerini sürdürmeyi başarabilen çift, herkese örnek gösteriliyor.

Tatil Yapmaya Doyamadılar

“Hercai” final yapıp NBA de ara verince, Ebru Şahin ve Cedi Osman için tatil sezonu açılmış oldu. Önce birlikte Maldivler’in yolunu tutan çift, pek çok ünlünün aksine sponsorlarla değil parasını ödeyerek tatile gitmeyi tercih etti. Böylece, farklarını tekrar ortaya koymuş oldular. Çiftin bu yaz evleneceği söylentileri de ayyuka çıktı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ebru Şahin (@rebrusahin)’in paylaştığı bir gönderi

Ama Maldivler tatili bitip çift kısa bir süre için yollarını ayırınca, bu kez de ayrılık söylentileri baş gösterdi. Mesafenin çifti yorduğu iddiaları ortaya atıldı. Sonra da, Ebru Şahin, Afrika tatilinde ortaya çıktı ve yanında kimin olduğuna dair tek bir ipucu bile vermedi. Ta ki bugüne kadar!

Fotoğraf Ricası

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ebru Şahin (@rebrusahin)’in paylaştığı bir gönderi

Ebru Şahin, Afrika tatilinden bol bol yalnız paylaşım yaptı. Saçlarına yaptırdığı rasta olay oldu ama o bile ayrılığın gerçekleştiği yönünde yorumlandı! Neyse ki, söylentilere nokta koymak istercesine Cedi Osman’ı da paylaştı ve hayranlarının yüreğine su serpti.

Pardon, bir fotoğraf çekilebilir miyiz?” notuyla sevgilisini paylaşan Ebru Şahin, hayranlarını çok güldürdü. Bakalım, çılgın ikili bu yaz başka hangi ülkeleri görmeye gidecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu