Gündem

Son Yaz Finalinde Alperen Duymaz Detayı Dikkat Çekti! Hayranları Çok Sevindi!

Son Yaz dizisi sezon finali yaptı. Sevilen dizi ekranlarda bir süre olmayacak. Bununla beraber Alperen Duymaz’ın sosyal medya paylaşımı da çok konuşuldu. Peki Son Yaz dizisi yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? Başrol oyuncusu Alperen Duymaz ne paylaştı? Diziyle ilgili merak edilen soruları yanıtlıyoruz. Ayrıca Fox TV’nin diziye yeni sezon onayı vermesi izleyicileri mutlu etti.

Son Yaz Finali Beğenildi

Son Yaz dizisi finaline damgasını vuran sahne şüphesiz Savcı Selim ve eşi arasında gerçekleşti. Ancak dizinin bu kadar duygusal sona ermesiyle beraber sosyal medyada da bazı gelişmeler yaşandı. Alperen Duymaz, final sonrası adından tekrar söz ettirdi. Ünlü oyuncunun ne paylaştığı merak ediliyor.

Alperen Duymaz’dan Veda Mesajı!

Alperen Duymaz, dizideki oyuncu arkadaşlarıyla fotoğraflar çektirdi. Bu fotoğrafları ise dizi finalinden sonra paylaşarak onları ne kadar çok sevdiğini belirtti. Oyuncuların sette iyi anlaşması ve birbirlerini çok sevmesi izleyiciler açısından güzel bir gelişme. Çünkü enerji ne kadar yüksek olursa oyuncuların sergileyeceği performans da aynı şekilde yüksek oluyor. Son Yaz dizisinin yeni sezonuna başlayacağı tarihle ilgili de bazı gelişmeler yaşandı.

Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Son Yaz dizisi yeni sezonu büyük ihtimalle Eylül ayında başlayacak. Dizinin bir süre ekranlardan uzak kalacağı zaten biliniyordu. Haziran ayında final yapan dizi, yoğun temponun verdiği yorgunluğu üzerinden atmak için bir süre yeni bölümüyle ekranlarda olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu