Sinema

Son Yaz Dizisinden Ayrılıp Leyla ile Mecnun’a Katılacak! Genç Oyuncu EXXEN’de Oynayacak!

Son Yaz'da oynayan Ali Atay'dan sonra bir isim daha Leyla ile Mecnun'a katıldı. Hangi oyuncu EXXEN Leyla ile Mecnun'da rol alacak?

Son Yaz dizisi, Ali Atay’ın başrolde oynadığı bir dizi olarak biliniyor. Ancak Ali Atay hem Son Yaz hem de Leyla ile Mecnun dizisinde oynama kararı aldı. Kendisi gibi Son Yaz dizisinde oynayan bir ismin daha Leyla ile Mecnun’da oynayacağı ortaya çıktı. Leyla ile Mecnun dizisine katılan Son Yaz dizisi oyuncusu kim?

Sarp İkiler Son Yaz’dan ayrıldı mı?

Sarp İkiler, bir süredir Son Yaz dizisinde oynuyordu. Oyuncunun bir süredir ekranlarda gözükmemesi ayrıldığı şeklinde yorumlandı. Ancak senaryo gereği fazla oynamadığı ortaya çıktı. Bu durumda da ünlü oyuncunun Son Yaz’a devam edeceği açıklandı. Ancak genç isme bir dizi teklifi daha geldi. EXXEN’de yayınlanması beklenen Leyla ile Mecnun dizisinde bir karakteri canlandıracak.

Sarp İkiler Leyla ile Mecnun Hangi Karakteri Canlandıracak?

Sarp İkiler’in Leyla ile Mecnun dizisinde hayat vereceği karakter henüz kesinleşmedi. Ancak Son Yaz dizisinde Arda karakterini canlandırdığı biliniyor. Oyuncu için henüz bir karakter açıklaması yapılmasa da dizinin birkaç aya başlayacağı düşünülürse oyuncu hakkında da yeni bilgiler elde edebileceğiz. Ali Atay’dan sonra bir Son Yaz transferinin daha yapılması herkesi heyecanlandırdı. 1999 doğumlu genç oyuncu ile anlaşma sağlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu