Fragman

Son Yaz Dizisi Sezon Finalinde Ünlü Oyuncu Diziden Ayrıldı!

Son Yaz dizisi final yaparken Funda Eryiğit ayrılığıyla şok oldu. İzleyiciler Canan karakterinin ayrılmasını beklemiyordu.

Son Yaz dizisi heyecanlı bir sezon finali yaptı. Sezon finalinde Ali Atay’ın partneri diziden ayrıldı. Karakterin ölümü izleyicilere duygusal anlar yaşanırken dizinin yeni sezonuna nasıl devam edeceği çok merak edildi. Peki ya şimdi dizide neler olacak? Savcı Selim’in başına gelenler izleyenleri sarstı.

Canan Diziden Ayrıldı!

Savcı Selim’in eşi olan Canan, diziden ayrıldı. Hayatını kaybeden başrol karakteri sezon finalinin sürprizi oldu. Fox TV’de yayınlanan dizide böyle bir an beklenmiyordu. Ancak yeni sezon onayı alan dizinin final sahnesi geceye damgasını vurdu. Reyting sonuçlarıyla adından söz ettiren dizilere nazaran Son Yaz dizisi de güzel bir reyting aldı. Fox TV’nin etkili yapımlarından biri olmaya devam edecek.

Funda Eryiğit Son Yaz’a Veda Etti!

Funda Eryiğit’in Son Yaz dizisine vedası çok konuşuldu. Kimse güzel oyuncunun diziden ayrılacağını düşünmüyordu. Ancak dizi kelimenin tam anlamıyla ters köşe yaptı. Yeni sezon hazırlıkları önümüzdeki aylarda başlayacak. Diziye yeni bir oyuncu katılacak mı çok merak ediliyor. Çünkü sevilen yapımda senaryo değişikliği yaşanabilir. Ali Atay’ın Leyla ile Mecnun dizisinde oynayacağı için Son Yaz’dan ayrılma ihtimali de bulunuyor. Dizide adeta yeni bir dönem başlayacak.Tüm bu karışıklıklar içerisinde Son Yaz dizisinde neler yaşanacağı yakın zamanda açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu