Dizi Haberleri

Son Yaz Başrol Oyuncusu Ayrıldığını Açıkladı! Son Yaz Oyuncusu Diziden Neden Ayrıldı?

Son Yaz dizisi final bölümünde Funda Eryiğit'e veda etti. Canan karakteri neden öldü? Funda Eryiğit diziden neden ayrıldı?

Son Yaz dizisi sezon finalinde yaşanan ölüm sahnesi büyük ses getirdi. Savcı Selim karakterinin eşi olan Canan’ın ölmesi izleyicileri üzdü. Dizinin son bölümünde böylesine şaşırtıcı bir sahnenin yaşanacağı akıllara gelmezdi. Ancak Funda Eryiğit ayrılığı doğruladı. Normal şartlarda yaşama ihtimali de olan Canan karakteri ölmüş oldu. Peki Funda Eryiğit vedayı nasıl duyurdu? Ünlü oyuncu artık Son Yaz dizisinde oynamayacak. Funda Eryiğit Son Yaz dizisinden neden ayrıldı?

Funda Eryiğit Son Yaz Ayrılığını Duyurdu!

Funda Eryiğit, bir süredir Son Yaz dizisinde oynuyordu. Ancak final bölümünde diziden ayrıldığını duyurarak yeni sezonda olmayacağını açıkladı. Ünlü oyuncunun diziden ayrılma nedeni de merak edilirken izleyiciler şimdilik sosyal medya paylaşımına kilitlendi. Tüm ekip arkadaşlarına, yapımcı şirkete ve kendisiyle çalışan herkese teşekkürlerin ileterek son olarak değerli izleyiciler için de güzel sözler sarf etti. Duygusal bir veda ile Son Yaz’dan ayrılan ünlü ismin Canan karakteri hakkında da bazı sözleri oldu. Canan’ı hayallerini gerçekleştirememiş bir kişi olarak hatırlamamalarını istedi.

Funda Eryiğit Diziden Neden Ayrıldı?

Ünlü oyuncu Funda Eryiğit’in Son Yaz dizisinden ayrılma nedeni senaryoya bağlı oldu. Senaryoda yazılanlara göre ünlü oyuncu sezon finalinde ekranlarla vedalaşacaktı. Ayrıca Fox TV’de yayınlanan dizinin 2. sezonda final yapabileceği konuşuluyor. Bu yüzden dizinin yeni sezonunda peşi sıra ayrılıklar gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu