Magazin

Son Dönemde Verdiği Kilolarla Gündeme Gelen Alişan’ın Eşi Buse Varol Instagram’dan Fitliğinin Sırrını Açıkladı!

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başaran Buse Varol, geçtiğimiz günlerde aylar sonra Instagram’ı aktif olarak kullanmaya başladı. Eksi günlerdeki gibi tespih tanesi misali storylerini dizmeye başlayan güzel oyuncu, Eliz’e hamileliği sırasında aldığı kilolarla gündeme gelmişti. Yaz boyunca fazla kilolarından kurtulmak için canını dişine taşan Buse Varol, şimdilerde verdiği kilolarla, magazincilerin ve sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı.

Buse Varol’un Zayıflamasının Formülü Ortaya Çıktı!

Buse Varol’un birkaç ay içinde fazla kilolarından kurtulmuş olduğunu gören kişiler ise güzel oyuncunun nasıl kilo verdiği merak etmeye başlamıştı. Buse Varol, bugün Instagram hesabından paylaştığı story ile nasıl kilo verdiğini takipçileriyle paylaşmış oldu. Bakalım güzel oyuncunun bu konu hakkındaki sırrı neymiş?

Güzel oyuncu bu sabah, kahvaltısını sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi. Kahvaltısı için kereviz sapı, salatalık ve elmayı blenderdan geçiren Buse Varol, normal kahvaltı yerine bol vitamin deposu meyve ve sebzelerin suyunu içmeyi tercih ediyormuş. Anlaşılan kısa sürede fitliğe ulaşan Buse Varol’un zayıflama formülü bu! Tabii sık sık spor yaptığı videoları da bizlerle paylaşan Buse Varol, hem yediklerine dikkat ederek hem de spor yaparak kısa sürede ideal kilosuna ulaşmayı başardı.

Zor Günler Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Buse Varol 2018 yılında Alişan’la dünyaevine girdikten sonra Instagram’ın sevilen fenomenlerinden biri haline geldi. Özellikle anne ve anne adayları tarafından takip edilen Buse Varol’un sıcaklığı ve şeffaflığı pek çok kişinin kendisini sevmesini sağladı. Çocuklarını doğdukları andan itibaren sosyal medyadan sakınmayan Tektaş çiftimiz geçtiğimiz aylarda kötü günler geçirdi.

Alişan’ın erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ın ani ve zamansız kaybı Tektaş ailesini derim bir hüzüne boğdu. Yeniden hayata tutunmaya çalışan Alişan ve Buse Varol, Selçuk Tektaş’ın eşi ve kızlarıyla yakından ilgilenmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu