Magazin

Şok Olacaksınız: Güzelliği İle Dillere Destan Olan Fahriye Evcen Yıllar Önce Öyle Bir Görünüme Sahipmiş Ki İnanamadık!

Fahriye Evcen’i beğenmeyeniniz yoktur. Güzel oyuncu, hangi işe el atsa harikalar yaratıyor. Magazin gündeminden neredeyse hiçbir zaman düşmeyen Fahriye Evcen’in güzelliği sadece Türkiye’de değil, pek çok ülkede biliniyor. Durum böyle olunca biz de kendisiyle gurur duyuyoruz. Tarzı ve kendine özgü havasıyla bizi mest eden güzel oyuncu bundan yıllar önce çok daha farklı bir görünüşe sahipmiş. Fahriye Evcen’in eski hallerini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Uzun Süredir Ekranlarda Görünmüyor

 


Fahriye Evcen’i hepimiz Türkiye’nin efsaneleşmiş dizilerinden biri olan Yaprak Dökümü sayesinde tanıdık. Bu diziyle hayatımıza giren güzel oyuncu, dizinin final yapmasından sonra kariyer basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmaya devam etti. Yer aldığı bazı diziler olsa da uzun süredir ekranlarda görünmeyen Fahriye Evcen, her fırsatta kendisine gelen projeleri değerlendirdiğini dile getiriyor. Yetenekli oyuncu şimdilerde bazı reklam filmlerinde oynasa da onu en kısa sürede uzun soluklu bir projede görmek için gün sayıyoruz. İş hayatında ara vermiş olsa da aile hayatıyla bizi büyülemeyi başaran Fahriye Evcen, şimdilerde eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile tatilin tadını çıkarıyor.

Aile Saadeti Sürüyor

Fahriye Evcen, çok güzel bir anne. Biricik evladı ile oldukça keyifli vakitler geçiren güzel oyuncu, bu anları Instagram hesabından takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Ailesiyle birlikte çıktığı tatil olay olan yetenekli oyuncu, tatil pozları ile hepimizi etkiledi. Güzelliği tartışmaya kapalı olan bu isim, zaman içerisinde büyük bir değişime uğramış.

Eski Halleri Çok Daha Farklıymış!

Fahriye Evcen

Güzel oyuncu ne kadar da küçükmüş o zamanlar! Simsiyah saçları ve esmer hali ile bambaşka bir Fahriye Evcen varmış.

Fahriye Evcen

Bu fotoğrafta ise incecik kaşlarıyla dikkat çekiyor Fahriye Evcen. Her haliyle oldukça duru bir güzelliğe sahip olan yetenekli oyuncu, gönlümüzü fethetmeyi başarıyor.

Sen de mi Melis Sezen? Güzelliğiyle Nam Salan Melis Sezen’in Eski Haline Şoke Olacaksınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu