Magazin

Skandala Sessiz Kalamadı! Söylemezsem Olmaz’ın Yorumcusu Bircan Bali Bakın Kime Laf Attı?

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın yorumcularından Bircan Bali, başta memleketi Osmaniye olmak üzere yangın bölgeleri için büyük bir yardım kampanyası başlattı. Ama yangınla ilgili skandal sözler sarf eden Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren’e ayar vermeye de fırsat buldu!

Bircan Bali, eski manken Şenol İpek’le yaptığı evlilikle tanınmaya başlandı. O dönemde katıldığı programlarda ne kadar iyi bir sunucu olma potansiyeli taşıdığı anlaşıldı. Sonrasında da, Beyaz TV’nin ilgiyle izlenen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın daimi yorumcularından biri oldu. Her yerde gözü kulağı olan ve dobra yorumlarıyla izleyiciyi ekrana bağlayan Bircan Bali, kendi özel hayatıyla da gündem yaratan bir isme dönüştü. Eski eşi ve çocuğunun babası Ömer Gezen’le yaşadığı bir dargın bir barışık evlilik uzun süre magazin manşetlerini süsledi. Bugünlerde ise geçmişte yaşadığı üzücü bir olay daha gazete sayfalarına taşındı.

Yangından Sağ Çıkmış

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Bircan Bali (@bircanbalii)’in paylaştığı bir gönderi

Memleketi Osmaniye’ye tatile giden ve dönüşte saniye saniye orman yangınlarını görüntüleyen Bircan Bali, günlerdir yangına karşı elinden geleni yapıyor. Yangından diğer insanlardan daha derin bir şekilde etkilendiği her halinden belli olan ünlü isim, geçmişte bir yangından sağ kurtulduğunu anlattı ve “Alevleri tanıyorum.” dedi. Başından geçenleri anlattıktan sonra da var gücüyle yardım kampanyasına yoğunlaştı. Ama yetkililerin bazı sözleri onu çileden çıkartınca dert yanmak için yine Instagram’a sarıldı!

Başkana Ayar Verdi

Önceki gün yangının güçlükle durdurulabildiği yerlerden biri de Antalya’nın Gündoğmuş ilçesiydi. Yangın kontrol altına alındıktan sonra açıklama yapan Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren ise herkesi şoke etti. Evleri kullanılamaz hale gelen yurttaşlar için TOKİ’nin 20 yıl ödemeli evler yapacağını söyleyen Mehmet Özeren, evleri öveyim derken haddini aşan sözler sarf etti: “Çok eski evi olan vatandaşlar -bunu söylemek belki doğru değil ama- ‘Keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler diye düşünüyorum.

Bu skandal sözlere tepki gösteren isimlerden biri de Bircan Bali oldu. “Bir belediye başkanı çıktı , “İyi ki evimiz yanmış diyecekler’ dedi. Yangından kaçan bir köpekle konuştum. Öyle bir şey demedi. Bilgin olsun başkan.” diyen Bircan Bali, sosyal medyada gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu