Magazin

Şimdi de O İşe Atıldı: Sevgilisiyle Yaşadığı Ayrılıktan Sonra Ne Yapacağını Şaşıran Şeyma Subaşı Yeniden O Sektöre Girdi!

Şeyma Subaşı, Türk magazin gündeminden hiçbir zaman düşmeyen isimlerden biri. Sansasyonel güzel; ne dese ne yapsa olay oluyor ve herkes tarafından takip ediliyor. Son olarak sevgilisi ile bir ayrılık yaşayan Şeyma Subaşı, bu ayrılığın ardından ne yapacağını şaşırdı. Farklı sektörlerde şansını deneyen Şeyma Subaşı, bakın yeniden hangi işe atıldı. Bu görüntüleri gördüğünüzde oldukça şaşıracaksınız.

Sevgilisini Uğurladı!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Şeyma Subaşı, çıktığı tatillerle ve yaptığı paylaşımlarla son zamanlarda adından epeyce söz ettirmişti. Özellikle Mısırlı milyarder sevgilisiyle yaptığı paylaşımlar herkesin dikkatini çekmişti. Sevgilisi ile uzun soluklu bir Türkiye tatili yapan Şeyma Subaşı, Bodrum’da serin suların tadını çıkarmıştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi


Ailesini de yanına aldıran ve onlarla da tatil yapan Şeyma Subaşı’nın mutluluğuna diyecek yoktu. Her şey böylesine yolunda giderken ortaya çıkan ayrılık haberi hepimizi oldukça şaşırtmıştı. Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisini Türkiye’den uğurlamıştı ve araya ayrılık girmişti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi


Bu ayrılığın ardından soluğu ailesinin yanında alan Şeyma Subaşı sonrasında da kendini spora vermişti. Ne yapacağını şaşıran sosyetik güzel şimdilerde bambaşka bir haberle gündeme geldi. Bir zamanlar oldukça aktif kullandığı Youtube hesabına ara veren sosyetik güzel, yeniden Youtube’a döndüğünü açıkladı.

Youtuber Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı

Geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bu hikayeyi paylaşan sosyetik güzel, yeniden Youtube’a döndüğünü duyurdu. Youtube kanalı olan Şeyma Subaşı, daha önceleri spor, sohbet, beslenme gibi konularda videolar çekiyordu fakat Youtube’a uzun bir ara vermişti ve bu arada hiçbir paylaşımda bulunmamıştı. Şimdilerde yeniden bu camiaya giren Şeyma Subaşı, ilerleyen zamanlarda takipçileri ile ne gibi videolar paylaşacak merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu