Magazin

Sıla’dan İlker Kaleli’ye Şok Sözler! Sıla’nın Aşkı Dağları Denizleri Aştı!

Sıla, 40 yaşını oldukça anlamlı sözlerle kutladı. İlker Kaleli'ye olan aşkıyla bilinen şarkıcı, bir kez daha aşkını ilan etti.

Şarkıcı Sıla, geçtiğimiz gün 40. yaş gününü kutladı. Ünlü ismin doğum günüyle ilgili paylaşım yaparken kullandığı sözler sosyal medyanın gündemindeydi. Çünkü Sıla, aşkını adeta ilan etti. Daha önce de bu tarz duygusal paylaşımlar yapan şarkıcının aşkını doyasıya yaşaması dikkat çekiyor. İlker Kaleli olan ilişkisi oldukça sorunsuz ve güzel bir şekilde ilerlemekte. Kendisi için paylaştığı şiir bile takipçilerini etkiledi. Peki şiirde neler yazıyor? 40. yaşını kutlarken aşkından bahsetmeyi de unutmayan şarkıcının sözleri çok beğenildi.

Sıla 40. Yaşını Kutladı!

Sıla 40. yaşını oldukça güzel dizelerle kutlama tercih etti. Ünlü şarkıcı: “O tuttuğun elim değil kalbim. Eğildikçe değdim içime. Geçen zamanın ardından baktım. Hanın kapılarını kapattım. Buralara varana dek, Yel de esti, kasırga da vurdu. Sen olursan bir kırk yıl daha deviririm gibi bir cesaret var şimdi içimde. O baktığın gözüm değil, kalbim. Ve sen bana bu hayatın armağanısın. 40 sene bekledim. Şükranla…”

Sıla’nın Aşkı Beğeni Yağmuruna Tutuldu!

Sıla, bu paylaşım sonrasında on binlerce beğeni aldı. Ahmet Kural olan ve kavgalı biten ilişkinin ardından böylesine aşk dolu olması dikkat çekti. Aradan geçen yılların ardından kendine oldukça güzel bakan şarkıcı, aşkı İlker Kaleli de buldu. İkisinin de bu kadar duygusal ve romantik olması takipçilerini mutlu ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu