Magazin

Show TV’nin Başarısı: Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin Başrollerinde Olduğu “Yalancı” Sosyal Medyayı Yıktı!

Geçtiğimiz sezon sonunda tüm iddialı yapımlarını bitiren Show TV, Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı yeni bir diziyle karşımıza çıktı. Yalancı dizisi sosyal medyada yankı uyandırdı!

Show TV’nin Süreç Film imzalı merakla beklenen dizisi ‘Yalancı’ dün akşam ekran yolculuğuna başladı. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Yalancı’, ilk bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Show TV’nin Süreç Film imzalı heyecan uyandıran yeni dizisi ‘Yalancı’, güçlü oyunculuk performansları ve sürükleyici senaryosuyla seyirciyi soluk soluğa izleyecekleri bir hikayenin içine çekti.

SOSYAL MEDYADA YER YERİNDEN OYNADI

Deniz (Burçin Terzioğlu) ve Mehmet Emir’in (Salih Bademci) masum gibi görünen bir akşam yemeği sonrasında hayatları altüst oluyor. İki taraf da yaşanan geceye dair farklı şeyler anlatıyor. Kim yalancı? İşte bu sorunun yanıtı büyük bir merak konusu oluyor.

‘Yalancı’ dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile sosyal medyayı salladı! Başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu, Salih Bademci ve ‘Yalancı’ ayrı ayrı 3 hashtag ile aynı anda “Trending Topic” listesinde üst sıralarda yerini aldı. #Yalancı etiketi 20 saat 25 dakika, Burçin Terzioğlu 12 saat 10 dakika, Salih Bademci ise 5 saat 40 dakika boyunca TT listesinde kaldı.

DENİZ ‘YALANCI’ OLMADIĞINI İSPAT EDEBİLECEK Mİ?

İki taraf arasında çetin bir mücadele başlıyor. Deniz, kanıt bulunamaması sebebiyle zor durumda kalırken finalde büyük bir hamle yapıyor. Sosyal medyada Mehmet Emir’in yaptıklarını ifşa ederek sesini duyurmak için ilk adımı atıyor. Heyecan dolu birinci bölümde iki tarafın da yaşadıkları geceyi nasıl gördüklerini izlerken akıllarda tek bir soru var; “Kim yalan söylüyor?” Şimdi nefesler gelecek bölüm için tutuldu, Deniz mi doğru söylüyor yoksa Mehmet Emir mi?

İKİNCİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Yalancı (@yalancidizitv)’in paylaştığı bir gönderi


Heyecanla izlenen ilk bölümün hemen ardından ikinci bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu. Gerilim dolu tanıtımda Deniz’in sosyal medyada yaptığı paylaşım sonrasında hem kendisinin hem de Mehmet Emir’in zor anlar yaşadığı görülüyor. Mehmet Emir’in evine yapılan polis baskını dikkat çekerken heyecan yükseliyor. Şüpheler ve soru işaretleri giderek artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu