Show TV Çukur 94.Bölüm 3. Fragmanı (Yeni Sezon) Tanıtımı

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 4 sezon yeni bölüm 1.fragmanı (4. sezon 1. bölüm) yayınlandı. Çukur'un 8 Eylül 2020  Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Çukur 94. yeni bölüm sansürsüz nasıl izlenir?

Show TV Çukur 94.Bölüm 3. Fragmanı (Yeni Sezon) Tanıtımı
01 Eylül 2020 - 23:22 - Güncelleme: 04 Eylül 2020 - 18:54

SHOW TV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni Çukur'un 94.yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 8 Eylül 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00 sizlerle.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Nejat İşler, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın  yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

 Çukur 94.yeni bölüm sansürsüz nasıl izlenir?: Show TV'nin 89.yeni bölümü dijital ortamda RTÜK tarafından  yasaklanınca sansürsüz olarak izlemek şu an için mümkün değil

Çukur 94.yeni bölüm fragmanı yayınlandı  mı? Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un 89.yeni bölüm fragmanı yayınlandı


ÇUKUR 94. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çukur’un 4. Sezon 3. fragmanında (94. Bölüm) Cumali ve Yamaç'ın, İdris'in kahvesinde karşı karşıya geldiği gerilim dolu tanıtımda Cumali'nin öfkeden bütün kahveyi dağıtması dikkat çekiyor. Yamaç'ın "Acılarıma son ver abi!" sözleri yankılanırken, patlayan silah sesiyle birlikte vurulduğu anlar herkesi şoke ediyor. "Yamaç Koçovalı'ya ne olacak?" sorusu akıllara gelirken, nefes kesen tanıtım seyircilerin yeni sezona olan merakını daha da arttırıyor. 

Çukur’un heyecan dolu yeni sezonu çok yakında Show TV'de!

Çukur'un genel konusu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum