Dizi Haberleri

Seyyal Taner, İşte Bu Benim Masalım Dizisine Katılıyor!

Exxen’in başarılı projesi İşte Bu Benim Masalım oyuncu kadrosuna yıldız bir ismi dahil ediyor! Efsane şarkıcı ve oyuncu Seyyal Taner, dizide Cemal Can Canseven’in halası rolünde kameralar karşısına çıkacak. Taner’in hayranları yıllar sonra ilk defa ekranlarda usta sanatçıyı seyretme imkanına sahip olacak. İşte detaylar…

İlk bölümü 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan müzikal temalı başarılı Exxen dizisi İşte Bu Benim Masalım şimdi seyircisine müthiş bir müjde verdi! Başrollerini Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven ikilisinin üstlendiği internet dizisine efsane bir sanatçı misafir olacak. Bu haber karşısında hayranlar şimdiden sabırsızlanmaya başladı bile!

İşte Bu Benim Masalım oyuncu kadrosu konusunda güçlü isimleri bir araya getirirken, şimdi çıtayı bir üst noktaya çıkarmaya hazırlanıyor! Bir dönemin yıldız ismi, müzisyen ve oyuncu Seyyal Taner şimdi seneler sonra ilk kez kameralar karşısına çıkacak. Taner’in dizideki rolü ise Cemal Can Canseven’in halası olacak. Önümüzdeki bölümlerde efsane sanatçıyı seyretmeye nihayet başlayabileceğiz.

Bilmeyenler için oyunculuk kariyerine ilk defa 1968 yılında Yılmaz Güney‘in başrolünü oynadığı Aslan Bey filmi ile başlayan Seyyal Taner; aynı zamanda Perihan Abla, İstanbul Şahidimdir ve Bizim Evin Halleri gibi sevilen televizyon dizilerinde de rol almıştı. 2014’te Güldür Güldür‘e konuk oyuncu olarak katılan ve son olarak ise 2016’da Bana Git De filminde izleme imkanına eriştiğimiz Taner’i aradan geçen beş senenin ardından tekrar seyredebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu