Magazin

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisinden ayrılık sonrası şok hamle geldi!

Şeyma Subaşı ile ayrılan dolandırıcı olduğu söylenen Mohammed Alsaloussi yeni Instagram hesabında yaptığı paylaşımla çok konuşulacak.

Şeyma Subaşı yaklaşık bir senedir Mısırlı bir milyarder olduğu söylenen Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşıyordu. İkilinin sosyal medyada yayınladıkları paylaşımlar takipçileri tarafından da çok konuşulmuştu. Son zamanlarda evlilik hazırlığı yaptıkları iddia edilmişti. Hatta Şeyma Subaşı hamile olduğunu açıkladıktan hemen sonra bebeğini kaybetiğini ve evliliği erteleme kararı aldığını dile getirmişti.

Bu açıklamanın ardından ikilinin ayrıldığı, Şeyma Subaşı’nın hiç hamile olmadığı ve yalan söylediği, hatta ayrıldıkları için bebeğini aldırdığı iddia edilmişti. Mısırlı milyarder olarak bilinen sevgilisinin ise bir dolandırıcı olduğu ve hatta evlenme teklifi ettiği yüzüğün de sahte olduğu konuşulanlar arasında yer almıştı.

Mısırlı Sevgili Yeni Instagram Hesabı Açtı

Evlilik arefesinde ilişkilerini bitiren Şeyma Subaşı kızı Melisa ile birlikte tatiline devam ediyor. Dolandırıcı olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi ise çok konuşulacak bir hamlede bulundu. Yeni bir Instagram adresi açtı. Ayrılık haberlerinden sonra uzun süre sessizliğini korumuş ve herhangi bir paylaşım yapmamıştı.

Yeni açtığı sosyal medya hesabında kısa süree 80 bin takipçiye ulaştı. Yaptığı ilk paylaşımıyla da tüm gözleri üzerine çekti. ‘Hazır mısınız?’ yazılı bir paylaşım yaptı. Pek çok kişi Şeyma Subaşı ya da hakkındaki iddialar üzerine bir açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Henüz bir açıklama yapmadı ancak pek çok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu