Magazin

Şeyma Subaşı’nın “Fairytale”i Devam Ediyor: “Gösteriş Değil Kanatlarımı Gösteriyorum”un İkinci Versiyonu Geldi!

Her açıklamasıyla sosyal medya gündemine oturmayı başaran Şeyma Subaşı, son Youtube videosuyla birlikte yeniden magazin gündemini etkisi altına aldı. Bu videoda Türkiye’den taşınacağını söyleyen güzelimiz, şimdilerde nişanlısı Meedo ile birlkte Miami’de kendilerine yeni bir hayat kurdu ancak geçtiğimiz gün Miami’den fotoğraf paylaşan güzelimiz “gösteriş yapmıyorum kanatlarımı gösteriyorum” mottolu yeni pozlarıyla Meedo’nun zenginliğini dosta düşmana kanıtlamaya devam ediyor!

Youtube’u Sallayan O Açıklamalar!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı aylar sonra yeniden Youtube için içerik üretmeye başladı. En son videosunda, Meedo ile evlilik planlarından, Ibiza’da yaşadıkları çalkantılı ilişkiden ve Türkiye’den taşınacağını açıklayan Şeyma ayrıca Ibiza’da yaşadıkları zor günler hakkında şu sözleri söyledi; “Ibiza’nın böyle bir enerjisi var. Es Vedra’nın olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniliyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla beraber gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz; hem iyi anlamda hem kötü anlamda. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz kuvvetli değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz.”

Meedo ile evlendikleri zaman, düğünlerini bir sene boyunca tüm dünyanın konuşacağını iddia etmekten de geri durmadı; “Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün!” diyen Şeyma Subaşı, “Belki de evlendik… Nereden biliyorsunuz? Meedo bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak!’ dedi”

Aylar Sonra O Poz Yenilendi!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Bu açıklamaların ardından Miami’ye taşınan güzelimiz, aylaar önce Meedo’nun ultra lüks araçlarıyla “gösteriş yapmıyorum kanatlarımı gösteriyorum” notuyla fotoğraf paylaşmıştı. Aylar sonra bu poz yenilendi ve Şeyma Subaşı, Miami’den Meedo’nun zenginliğini dosta düşmana göstermeye devam etti ancak bu sefer “gösteriş yapmıyorum kanatlarımı gösteriyorum” gibi imalı bir not yerine; “Havalı olmamak çok havalı! Merhaba Miami, favorim.” yazmayı tercih etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu