Magazin

Şeyma Subaşı Partilerde Acun Ilıcalı Babalık Nöbetinde: Melisa’nın Keyfi Yerinde

Şeyma Subaşı’nın olaylı aşk hayatından bunalan Melisa, tatil için babası Acun Ilıcalı’nın yanına geldi. Acun Ilıcalı ise küçük kızını mutlu etmek için bir dediğini ikiletmedi.

Şeyma Subaşı’nın Çalkantılı Aşk Hayatı Melisa’yı Yordu

Şeyma Subaşı’nın çalkantılı hayatı  magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Etkisi haftalarca süren olaylar zinciri, Şeyma Subaşı’nın evlnme teklifi almasıyla başladı. Çok daha öncesinde, evlilik kararı aldıklarını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo’dan kocaman bir yüzük ve romantik bir evlenme teklifi aldı.

Hazırlıklar tam gaz devam ederken, hatta şeyma kızımız aileyle tanışmışken, birden bire hamilelik iddiaları ortaya atıldı. Öncelikle iddiaları yalanlayıp, ardından hamile olduğunu sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla kendi duyuran Şeyma Subaşı, çok geçmeden Sevgilisi Meedo ile ilişkisinin bittiğini açıkladı.

Ayrılığın hemen öncesinde ortaya atılan Meedo’nun dolandırıcı olduğu iddiaları, Şeyma Subaşı ile ayrılmasından sonra daha da çok konuşulur oldu. Ancak Meedo Şeyma kızımıza aldığı tüm hediyelerin faturalarını yayınlayarak iddiaların asılsız olduğunu gösterdi. Bunun üzerine ise Şeyma kızımızın parmağında kocaman tektaş yüzüğü tekrar beliriverdi.

Melisa Huzuru Babasında Buldu

Şeyma Subaşı cephesinde işler yoluna girdi ancak bu çalkalanmalar Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’yı bir hayli yıprattı. İçerisinde bulunduğu karmaşadan sıkılan Melisa, tatil için babası Acun Ilıcalı’nın yanına gitti. Bu sırada kuzeni Duru’nun doğum günü partisine de katılma fırsatı bulan Melisa nihayet huzura erdi.

Kızının mutluluğu için her şeyi yapan Acun Ilıcalı, önce Melisa’yı helikoptere bindirdi, ardından kuzeni Duru ile birlikte teknesine bindirip gezdirdi. Deniz içinde şişme oyuncaklarla çok eğlendiği her halinden belli olan Melisa, son olarak babası ile birlikte poz verdi.

 

Pelin Kaya Hesabını Kaptırdı Ortalık Karıştı! Demet Akalın, Fahriye Evcen ve Şeyma Subaşı’yla İlgili Ağır İddialar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu