Magazin

Şeyma Subaşı Nişanlısı Meedo’dan Yine mi Ayrıldı? Sarmaş Dolaş Pozların Ardından Soluğu Ailesinin Yanında Aldı!

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Meedo ile yaşamak için Türkiye’den taşınacağını söyleyen Şeyma Subaşı’yı bugün Türkiye’de görünce oldukça şaşırdık. Geçtiğimiz günlere kadar sevgilisiyle sarmaş dolaş pozlar veren Şeyma, bugün ailesi, kızı ve yeğenleriyle vakit geçirdi. Şeyma Subaşı’nın bu Türkiye ziyareti, akıllara “Meedo ve Şeyma yine mi ayrıldı?” sorusunu getirdi!

Ayrılık mı?

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı ve Meedo önceki aylarda ayrılmış ve herkesi şaşırtmıştı. Bir küs bir barışık ilişkilerine devam eden çiftimiz, evlilikten de kıl payı vazgeçmişti. Hatırlayanlar olacaktır, ilk olarak Şeyma’nın hamilelik haberleri tüm Türkiye’nin gündemine oturmuş ve ardından da güzel fenomenimizden bu iddialara yanıt gecikmemişti. Her defasında hamilelik iddialarını reddeden Şeyma Subaşı, birkaç hafta sonra hamile olduğunu ve düğünlerinin de yakın bir zamanda olduğunu açıklamıştı.

Ancak ertesi gün bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma aynı zamanda düğünün iptal olduğunu söylemiş ve Meedo’dan ayrıldığını anlatmıştı. Hatta o günleri Youtube kanalında şöyle açıkladı; “Ibiza’nın böyle bir enerjisi var. Es Vedra’nin olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniliyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla beraber gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz hem iyi anlamda hem kötü anlamda. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz kuvvetli değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz. Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün. Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz? Meedo bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ dedi”

Şeyma Subaşı, Melisa’nın Hasretine Dayanamadı!

Bu sürecin ardından yeniden barışan çiftimiz, Miami’ye taşınmıştı ancak Şeyma Subaşı, kızı Melisa için ayda bir Türkiye’ye gelip gideceğini söylemişti. Kızının hasretine dayanamayan güzel fenomenimiz bu hafta sonunda soluğu İstanbul’da aldı. Hatta Melisa, annesi ve yeğenleriyle fotoğraflar paylaşmaya başladı bile fakat Şeyma’yı Meedo olmadan İstanbul’da görenlerin aklına “ayrılık” iddiaları gelmeye başladı bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu