Magazin

Şeyma Subaşı Meedo’nun Kucağında Sevgi Kelebeği Oldu! Yaptığı Açıklama İle Herkesi Şaşırttı Instagram’ı Bırakıyor mu?

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo’nun kucağında sevgi kelebeği oldu! Mısır’da gününü gün etmeye devam eden Şeyma Subaşı, kızı Melisa’yı babasına bıraktıktan sonra Mısır’a yani Meedo’nun memleketine gitti. Tatillere doyamayan Şeyma’mız, orada da milyon dolarlık yüzüğünü çıkartmadı. Plajda bulduğu bir aynadan video çekmeyi ihmal etmeyen Şeyma Subaşı, günün anlam ve önemine ilişkin bir açıklama yazmayı da ihmal etmedi.

Sık sık pozitif düşüncenin gücüne inandığını dile getiren Şeyma, bir küs bir barışık ilişkisine devam ettiği Meedo’yla tam gaz aşk yaşamaya devam ediyor. Özel uçaklardan, ultra lüks yatlara kadar pek çok konuda keyif süren Şeyma Subaşı, kendisi hakkında çıkan haberlere aldırmamayı öğrenmiş! Arkadaşları ve sevgilisiyle gününü gün eden güzelimiz, bütün yazı Ibiza’da geçirdikten sonra sevgilisiyle birlikte birkaç haftalığına Bodrum’a geldi.

Şeyma Subaşı’nın Bu Sözleri Kime?

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Bodrum’daki tatilin ardından İstanbul’a geçen, oradan da Meedo’nun memleketi Mısır’a ziyaret gerçekleştiren ikili, orada yeni partilere katılmaya devam ediyor. Bugün ise Şeyma Subaşı, sevgilisinin kucağından video paylaşarak hayata pozitif baktığının ve artık düşüncelerini kendine saklayacağını söyledi. Bu sözlerin hedefinde kim var bilemiyoruz elbette; “Sonsuza Kadar Ruh Hali: Egosu olmayan arkadaşlarımızla hayatımızın harika zamanlar geçiriyoruz ve dramaya izin verme! Onların yaşamında! Herkes sadece eğleniyor ve anın tadını çıkarıyor. Birlikte deneyimler yaşamak – iyi niyetleri paylaşmak – hayata dair, her şey hakkında derin sohbetler yapmak – ego veya güç gezisi göstermeden zevk almak…! 😜 Birbirimizden hiçbir şey beklemeden kendi mutluluğumuzun yaratıcısıyız… Allah’ın bize bahşettiği bu harika hayatı yaşamakla o kadar meşgulüz ki… Söylenecek çok şey var ama artık düşüncelerimi paylaşmamaya karar verdim… Bunları sadece kendime ve kimin gerçekten iyi niyetli olduğunu bildiğiniz kişilere saklamaya karar verdim… ❤️ Bu dünyada sadece güzeli ve iyiyi yaymak isteyen herkese bizden bol öpücükler ve sarılmalar ♥️”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu