GündemMagazin

Şeyma Subaşı: “Evet, sevgilimin malıyım.. O’nun malı olmaktan da memnunum!” açıklaması

İşte, Şeyma Subaşı'nın "sevgilimin malıyım" tişörtü

Gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı‘dan ayrıldıktan sonra sevgili arayışına girmiş ve sonunda Mısır‘lı milyarder Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Her pozu ve her konuşması olay olan ve tepki çeken Şeyma’nın son hadisesi de gündeme ve sosyal medyaya bomba gibi düştü. Sevgilisinin aldığı tişörtü giyerek resim çektirmiş ve paylaşmıştı. Buraya kadar her şey normal ama tişörtte yazanı okuduğunuzda şok oluyorsunuz. Tişörtte yazan “sevgilimin malıyım” cümlesi belki de kendisinin bile farkında olmadığı bir şeydi. Ama olanlar olmuştu ve gündeme oturmuştu bir kere.

Şeyma Türkiye’ye geldikten sonra, Haber Global‘in konuğu olmuş ve olaylı tişört pozuyla ilgili açıklama yapmıştı. Programda yaptığı açıklama, “Biliyorum ne anlama geldiğini….Bilerek de koymak istedim…Çünkü, malıyım lafını obje olarak görmüyorum… O bir kenara, onun malı olmaktan da memnunum yani… Ben seninim, ne yapmak istersin bana… Ben böyle bir mantıkta bir insanım.. Ben seni en tepeye çıkartacağım sende beni en tepeye çıkar…” şeklinde açıklama yaptı.

Şeyma Subaşı’nın “sevgilimin malıyım” yazılı tişört hakkındaki o açıklaması

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu