Magazin

Şevval Şahin ve Marcus Yiğit Aral’dan Seks Kasedi İddiasına Tokat Gibi Yanıt Geldi: “Göz Yummayacağım…”

Türkiye güzelimiz Şevval Şahin ve sevgilisi Marcus Yiğit Aral hakkında çıkan iddiaları ardı arkası kesilmiyor. İlk olarak ikilinin ayrıldığını ve aşklarının bittiğini duymuştuk. Ayrılığın ardından Sabancı ailesinden Kerem Kamışlı ile ilişki yaşamaya başlayan Şevval Şahin’in eski sevgilisi Marcus Yiğit Aral, Kerem Kamışlı ile yemek yiyen çiftin masasına giderek; Fethi Kamışlı’yı denize atmıştı! Hem de sandalye ile birlikte.

Şevval Şahin’den Son Dakika Açıklaması!

Bu olay magazin gündeminde yankılanmaya devam ederken; Şevval Şahin eski sevgilisi hakkında uzuuun bir açıklama yayınlayarak; Marcus için uzaklaştırma kararı aldığını duyurmuştu fakat bütün bu olayların ardından ikili yeniden barıştı! Hatta bugün ortaya atılan bir iddiaya göre, Marcus, Şevval’le barışmak için eski sevgilisini tehdit etmiş. Takvim’in ortaya attığı iddiaya göre; Marcus eski sevgilisi Şevval Şahin’e; “Elimdeki görüntülerini yayınlarsam hayatın biter” diyerek barışmaya zorladı.

Bu iddia ise magazin gündemine bomba gibi düştü. Kısa sürede tüm haber sitelerinde ve magazincilerin Instagram sayfalarında yer alan söylentinin ardından Şevval Şahin, Instagram hesabından açıklama yapaak iddiayı yalanladı; “Kamuoyuna duyuru bugün çıkan yığıt marcus aral ıle ılışkımıze ıstınaden yapılan mesnetsız haber kamuoyunun malumudur. Öncelıkle belırtmek ısterım kı herkesın ılışkısınde tartışmalar, ayrılmalar. Barışmalar yaşanmasına rağmen göz önünde bırı olmam sebebıyle üzerımden hıç olmayacak haberler yapılmaktadır. Özellıkle çıkan bu son haber göz ardı edılemeyecek kadar ıtıbarımı karalayacağı olması sebebıyle işbu açıklamayı yapma gereğı duydum.”

“Yığıt marcus aral’ın benı herhangı bır şey ya da durumla tehdıt etmesı söz konusu dahı değıldır. Ancak yukarıda da belırttığım gıbı sırf gündem yaratmak ıçın üzerımden aslı olmayan mesnetsız haberler yapılmaktadır. Ben özel hayatımı ve ılışkımı gözler önüne sermek ıstemedığım halde özellıkle ılışkımden bu kadar kötü nıyetlı anlamlar çıkartılması gerek benım ıçın gerek yığıt marcus aral ıçın gerçekten kamuoyu önünde ısımlerımızı ıtıbarsızlaştırma amacı taşımaktadır. Bu tür durumlara göz yummayacağımı ve avukatım aracılığıyla her türlü yasal hakkımı kullanacağımı belırtmek ısterım. Bu tür haberlere ıtıbar edılmemesını kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Selin Yağcıoğlu’yla Evleneceği Konuşuluyordu! Gönül Dağı’nın Yıldızı Berk Atan: “Büyümem lazım…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu