Magazin

Serra Arıtürk’le Yasak Aşk Yaşadığı İddia Edilen Kadir Doğulu Neslihan Atagül’le Birlikteliğinin Sırrını Açıkladı!

Kadir Doğulu, ekranlarda görmeye alışık olduğumuz bir isim. Bu zamana kadar pek çok yapımda yer alan ünlü oyuncu bazen yaptıklarıyla bazen de söyledikleriyle magazin gündeminde oldukça yer kaplıyor. Aşk hayatındaki mutluluğu gözlerden kaçmayan oyuncu, kendisi gibi oyuncu eşi Neslihan Atagül ile uzun süredir beraber ve sağlıklı bir evlilik yürütüyor. Durum böyle olunca aralarındaki aşkı nasıl koruduklarına dair sorular alan Kadir Doğulu, tüm samimiyetiyle evliliğinin sırlarını ve bilinmeyen yönlerini paylaştı.

Oynadığı Dizi ve Rol Arkadaşı Olay Oldu

Aşkın Tarifi

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayımlanan Aşkın Tarifi dizisi, bazı kesimler tarafından çok beğenilirken bazı kesimler tarafından oldukça eleştirildi. Özellikle dizinin tanıtımında kullanılan ”Menemen sahnesi” büyük olay oldu. Bütün bunlardan sonra Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yakın halleri dikkat çekti ve aşk dedikoduları yayılmaya başladı. Aralarında aşk olmadığını her fırsatta dile getiren ikili, iyi anlaştıklarını ve rol arkadaşı olduklarını vurguluyor. Her ne kadar Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’e karşı olan aşkını bilsek de ortaya çıkan görüntüler kafa karıştıran cinstendi.

Neslihan Atagül’e Olan Aşkını Sürekli Paylaşıyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kadir Doğulu (@kadirdogulu)’in paylaştığı bir gönderi

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, Fatih Harbiye dizisinde başrolleri paylaşmış sonrasında da aşk yaşamaya başlamışlardı. Aşklarını evlilik ile ödüllendiren ikili, hiçbir zaman polemik yaşamadan ve magazin gündemine kötü yansımadan bugüne kadar gelmeyi başardı. Evlilikleri ile herkesi kendilerine imrendiren çift, aşklarının sırrını ara ara anlatsalar da Kadir Doğulu’dan bu konu ile ilgili net bir açıklama geldi.

Çok Şükür…

Neslihan Atagül

Kadir Doğulu, mutlu evlilikleri ile ilgili; ”Çok şükür… Sürekli uyanık olmak gerek. Bir şeyin iyi gittiğini görüyorsan, bununla ilgili meraka girmen lazım. ‘Ben bunu istiyorum, Bu olsun!’ ya da ‘O istedi diye yapmıyorum.’ dediğinizde, bir süre sonra biter.” diye açıkladı. Aşklarının fedakarlık sayesinde ilerlediğini dile getiren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftine biz de mutluluklar diliyoruz.

Bayram Günü Şaşırtan Karar! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Artık Bu Şekilde Devam Edecekmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu