Magazin

Seren Serengil’in Yokluğunu Fırsat Bilen Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz’da Bombaları Bir Bir Patlattı: “Hırsız..”

Gündem belirleyen magazin programı Söylemezsem Olmaz, hem kafaları hem de gündemi karıştırmaya devam ediyor. Söylemezsem Olmaz’ın çiçeği burnunda yorumcusu Deniz Akkaya’nın Arto’nun yerine gelmesi tüm dengeleri alt üst etti. Daha ilk programdan itibaren Selin Ciğerci’yi diline dolayan Deniz Akkaya, hatta ilk canlı yayında programa katılmak yerine Selin Ciğerci hakkında söyledikleri yüzünden 3 gün hapis cezası aldı ancak Deniz Akkaya’yı bu da durduramadı. Selin Ciğerci hakkında konuşmaya ve iddialar üretmeye devam eden Deniz Akkaya, bugün Seren Serengil’in yokluğunu fırsat bildi ve Selin Ciğerci’den sonra Gülşah Saraçoğlu’nu da hırsızlıkla suçladı!

Önce Instagram’dan Nabız Yoladı!

Söylemezsem Olmaz programı gündem belirlemeye son hız devam ederken, bugün programda Seren Serengil yoktu. Tatil için Marmaris’e giden Seren Serengil’in yerine ise Deniz Akkaya’nın iddiaları güne damgasını vurdu. Hatırlayanlar olacaktır, geçtiğimiz günlerde Selin Ciğerci hakkında ağır konuşmaktan geri durmayan Deniz Akkaya, ilk olarak dün akşam ve bu sabah Instagram hesabından bazı iddialara yer verdi. “Efenim gelen yüzlerce tahminde bulunan herkes milli hırsızları doğru tahmin etmiş… E bu ne demek oluyor, herkes her şeyin farkında. O zaman sabah 8.45’te yayındayız bekliyoruz, hırsızları deşifre edelim. Kimlerin paraları çalınmış? Paraları çalanlar doğru, paraları çalınanları alalım tahmin bir de sabaha kadar?”

Canlı Yayında O İsimleri Bombaladı!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@zapmedyamagazin’in paylaştığı bir gönderi


Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında ise Deniz Akkaya açtı açtını yumdu gözünü! Selin Ciğerci’nin arkadaşından para çaldığını iddia eden Deniz Akkaya, bu olayın görüntülerinin de olduğunu söyleyerek herkesi şoke etti ancak tek iddia bu değildi. Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun bir arkadaşından para çaldığını ve ilk dükkanını da bu para ile açtığını söyleyen Deniz Akkaya, hem Bircan Bali’yi hem de ekran başındaki seyircilerin ağzını açık bıraktı. Bakalım Deniz Akkaya’ya yanıt gelecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu