Magazin

Seren Serengil’in Hedefinde Yine Sadakatsiz Var! Melis Sezen ve Cansu Dere’ye Olay Sözler: “Bu Yüzsüz Yine…”

Söylemezsem Olmaz’ın magazin kraliçesi Seren Serengil, yine Instagram paylaşımlarıyla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz’e kendini fazla kaptıran Seren Serengil, geçtiğimiz Ocak ayında Melis Sezen ve Cansu Dere hakkında söyledikleriyle magazin gündemine gelmeyi başarmıştı. Bugün ise Kanal D’nin tanıtım fragmanını gören Seren Serengil, tanıtım fragmanında Cansu Dere’yi sevdiğini söylerken, dizide Volkan karakterine can veren Caner Cindoruk ve Derin karakterine hayat veren Melis Sezen hakkında söyledikleriyle herkesi şaşırtmayı başardı.

Sadakatsiz VS Seren Serengil

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, uzun yıllardır televizyon ekranlarında magazin yorumcusu olarak karşımıza çıkıyor. Sadakatsiz dizisini çok seven Seren Serengil, aynı zamanda anti-metresliğiyle tanınıyor. Evli erkeklerle birlikte olan kadınlara demediğini bırakmayan Seren Serengil, Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’i Instagram’da paylaşarak şu sözleri söylemişti; “Bu ruh hastası evli adamı ayartan şimdi de çocuğunu annesinden kopartmaya çalışan Derin! Sen onun annesi değilsin, onun bir annesi var. Pislik metresten bozma eşlere, biz ‘metresten bozma eş’ diyoruz. Sen ve senin gibilerin evliliğinin bizim gözümüzde hiçbir saygınlığı yok. Kaybol”

Ardından da Cansu Dere’nin Melis Sezen’le paylaştığı fotoğrafın altına, Seren Serengil şu yorumu yapmıştı; “Ona lütfen pay verme, o senin kocanı ayarttı yuvanı yıktı. Onu canlandıranı bile yanına alıp fotoğraf çektirme, metreslerin dört duvar arasında otel odalarında fotoğrafsız bir yaşamları vardır. Temiz kadınların yanından değil semtinden bile geçmemeliler, lütfen şununla fotoğraf çektirme. Sinirim bozuldu lütfen Cansu’cuğum, görgüsüz annenin metres kızı, metresten bozma eş o. Beynim yandı gece gece… Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını alenileştiriyorsun, biz düzgün kadınlar bu pisliklerle savaşmalıyız”

Seren Serengil’in Hedefinde Sadakatsiz Oyuncuları Var!

O dönemlerde sosyal medyanın diline düşen Seren Serengil, bugün Kanal D’nin tanıtım fragmanlarında Sadakatsiz’i görünce yine yorum yapamadan duramadı. Cansu Dere’nin fotoğrafını; “Sen tamam kalbimizdesin!” diyerek paylaşan Seren Serengil, Caner Cindoruk’a; “Sen de hatanı anladıysan kabul ediyoruz”, Melis Sezen’e ise; “Ama bu yüzsüz yine mi var?” demeyi ihmal etmedi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu