Magazin

Seren Serengil’in Ayakkabılarını Eleştiren Takipçisine Verdiği Cevap Yine Sosyal Medyada Olay Oldu: “Cahiller…”

Seren Serengil’in olayları bitmek bilmiyor! Yalancı çoban hikayesine dönen hastalığından çalıntı olduğu ortaya çıkan tasarımlarına kadar her yaptığı sansasyon yaratan ünlü sunucu bu sefer de takiçisine verdiği cevapla sosyal medyayı salladı.

Gazinolarla Başladı Sansasyonlarla Meşhur Oldu

Gazinolarda şarkı söyleyerek meşhur olan Seren Serengil, oradan oyunculuğa terfi eti. Bir süre dizi ve filmlerde boy gösteren Serengil’i asıl şöhret eden ise magazin gündemine damga vuran aşkları ve evlilikleri oldu. O dönem kilolarıyla başı dertte olan Serengil, bu duruma bir çözüm bulmak için bıçak altına yattı.

İki kere mide küçültme ameliyatı olan Seren Serengil, ne yazık ki eski sağlığına kavuşamadı. Dumping sendromu ile mücadele eden ünlü sunucu, son dönemde sunuculuğun yanı sıra tasarımcılığa da atıldı. Geçtiğimiz aylarda ayakkabı ve mayo koleksiyonunu tanıtan Seren Serengil’in bu tasarımlardan biraz başı ağrıdı.

Çalıntı Tasarım İddiaları Onu Etkilemedi!

Seren Serengil’in kendi tasarımım diye tanıttığı ayakkabıların Aminah Jillil adlı ünlü bir tasarımcıya ait olduğu belgelenince Seren Serengil’e sosyal medyadan linç mesajları yağdı. Ancak Sero bunların hiç birine aldırmadan reklamını ve satışını yapmaya devam etti. Hatta tasarımını övmelere de doyamadı.

Ayakkabıların ardından parfüm şişesinin tasarımının çalıntı olduğu ortaya çıktı. Annesinin adını verdiği perfümün şişesi ise Marc Jacobs markasına ait parfümün şişesi ile aynıydı. Ancak bu gerçek de Seren Serengil’i pek etkilemedi. O yine ürünlerini övmeye ve satmaya devam etti.

Bu arada Seren Serengil’in satışını yaptığı ürünler, kullanıcılardan birçok şikayet aldı. Özllikle ayakkabıların özensiz işçiliğinden memnuniyetsiz olan kullanıcılar, taşı düşen ürünleri sosyal medyada sergiledi. Seren Serengil bu şikayetlerin üzerine ayakkabıları ayağına geçirip poz verdi.

Takipçisine Verdiği Cevap Sosyal Medyayı Salladı!

Serengil’in paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisi “Ayakkabıların taşları kan ağlıyor sallanmaktan” şeklinde yorum yapınca Sero’dan da cevap gecikmedi! Seren Serengil’in takipçisine yazdığı “Yok canım, cahiller öyle olduğunu sanıyor. İstediğiniz modele sokabiliyorsunuz. Ben mesela, bir tanesini diğerine bağladım, diğer bileğimdekinin de tekini çıkardım. Ama senin öyle anlaman normal tabi.” cevabı, resmen sosyal medyayı salladı. Bakalım Seren Serengil’in bu tarz cevapları ne zaman başına dert açacak!

Rezil Oldu! Cam Tavanlar’ın Cem’i Kubilay Aka’nın Küfürlü Paylaşımı Sosyal Medyayı Karıştırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu