TV Programları

Seren Serengil Programa Veda mı Etti? Ünlü İsmin Sağlık Durumu Nasıl?

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı. Sağlık sorunları yaşadığı için Söylemezsem Olmaz programından ayrıldığı iddia edildi.

Seren Serengil’in sağlık durumu nedeniyle programdan ayrıldığı konuşuluyor. Deniz Akkaya’nın yerine geçmesi akıllara Serengil programdan kalıcı olarak ayrıldı mı sorusunu getirdi. Yaptığı yorumlarla ve ünlülerle atışması ile adından söz ettiren Serengil, son zamanlarda sağlık sorunları ile de gündeme geliyordu. Yaşadığı rahatsızlıktan ötürü bir hayli kilo verdi. Şimdi ise tedavi olmak için hastaneye gitti. Kaç gün tedavi olacağı ve programdaki işinin ne olacağı merak ediliyor.

Seren Serengil Programdan Ayrıldı mı?

Seren Serengil, rahatsızlığından ötürü programa veda etti. Ancak ne zaman geri döner bilinmiyor. Sağlığına kavuşmasından sonra soluğu tekrar Söylemezsem Olmaz programında alabilir. Son olarak Şeyma Subaşı için söyledikleri sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Söylemezsem Olmaz Programı Bitecek mi?

Söylemezsem Olmaz programının yayından kaldırılabileceği iddia edildi. Programın sevilen ismi Seren Serengil sağlık sorunları nedeniyle ekrandaki yerini almayınca izleyiciler birkaç bölüm sonra Söylemezsem Olmaz’ın final yapacağını düşündü. Sezon finali yaparak önümüzdeki aylarda tekrar yeni sezon çekimleri gerçekleştirilebilir. Böyle bir ihtimalin olduğu da bilinmekte. Ancak şu an için Deniz Akkaya, başarılı sunumu ile programın sunuculuğunu yapmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta neler yaşanacağını hep birlikte göreceğiz. Serengil hastaneden taburcu olduğu vakit programdaki kaderi de belli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu