Magazin

Seren Serengil Kraliçeliğini İlan Etti: Rakip Tanımayan Ünlü Sunucu Bakın Rakiplerini Nasıl Yok Saydı!

Seren Serengil şüphesiz magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden biri. Şimdilerde magazin programı sunuculuğu yapan ünlü ismin girdiği polemikler ve yaşadığı tartışmalar hiçbir zaman bitmiyor. Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ile oldukça ciddi bir tartışma yaşayan Seren Serengil bu durumla gündemde bomba etkisi yaratmıştı. O kavganın etkileri hala sürerken bu sefer de Instagram hesabından oldukça düşündürücü bir paylaşımda bulunan Seren Serengil, bu sefer kimi hedef aldı merak konusu oldu. İşte Seren Serengil’in gündemi sarsacak o sözleri!

Programa Son Hızda Devam Ediyor!

Söylemezsem Olmaz, ekranın en uzun soluklu magazin programlarından biri. Sunucuları sürekli değişen ve oldukça sansasyonel isimlere ev sahipliği yapan programın yeni sezonunda sunuculuğu Seren Serengil, Bircan Bali ve Deniz Akkaya yapıyor.


Bu üç dev ismin biraraya gelmesiyle ortamın nasıl bir hal aldığını az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Magazin gündemini ele alan bu sunucular, neredeyse her gün ayrı bir olay yaşıyorlar. Eleştirdikleri ünlü isimlerin neredeyse hepsiyle mahkemelik olan bu üç isim, reytinglerde büyük bir başarı elde ediyorlar.


Gündüz kuşağının en çarpıcı programlarından biri olan Söylemezsem Olmaz, büyük bir takipçi kitlesine sahip. Durum böyle olunca ekip de başarısına başarı katıyor tabii. Biz de onların yakından takipçisi olsak da Seren Serengil’in girdiği polemikleri bazen takip etmekte zorlanıyoruz. Biri bitmeden biri başlayan olaylara bir yenisi daha eklendi ve Seren Serengil olay yaratacak sözleri ile gündeme geldi.

Rakip Tanımıyor!

Seren Serengil

Geçtiğimiz saatlerde program arkadaşlarıyla olan bu fotoğrafını paylaşan Seren Serengil, diğer programlara da laf değindirmeyi unutmadı ve böylece rakipsiz olduğunu dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu