Gündem

Seren Serengil hastaneye yattı – sevenlerini üzüntüye boğdu

2016 da mide küçültme ameliyatı olan Seren Serengil, çok fazla kilo kaybı yaşadığı için hastaneye yatmak durumunda kaldığını sosyal medyadan paylaştı. Mide küçültme ameliyatından sonra 3,5 ay içerisinde 25 kilo vererek 71 kg’dan 46 kg’a kadar düşen güzel şarkıcı son haliyle sevenlerini üzüntüye boğdu. Düşük kilosu nedeniyle ameliyat geçirmesi gerektiğini söyleyen Serengil, bilindiği gibi Beyaz TV ekranlarında “Söylemesem Olmaz” magazin içerikli programın sunuculuğunu yapmaktaydı.

Seren Serengil’in en son sosyal medya paylaşımı

Seren Serengil sosyal medyadan yaptığı paylaşımında; “Sevgili canlarım, o kadar merak edenim ve sevenim varmış ki insan hastayken en çok ihtiyacı olan şey buymuş… Ben maalesef büyük sağlık sorunları yaşıyorum. Önceleri belli etmemeye çalıştım annem üzülmesin sizler üzülmeyin diye ama iş biraz ciddiye bindi.46 kiloya düştüm ve vermeye devam ediyorum… Geri dönüşüm ameliyatına vücut hazır mı, şu aşamada kaldırır mı vücut. Bunun kararı için salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak. Bazen aylarca yoğun bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve zor bir süreç ama öte yandan da olmasam yaza çıkmazmışım… Dualarınızla yine bunu da atlatacağım. İyiyim. Dinleniyorum, serum takılıyor. İyi olacağım İnşallah…” şeklinde açıklama yaptı.Seren-Serengil-hastaneye-yatti-ameliyat-olacak

“Dumping Sendromu” yaşayan güzel sanatçı, Ameliyat olmaması halinde yaza sağ çıkamayabilirim dedi ve gözleri doldu. Canlı yayın esnasında duygulanan ve göz yaşlarını tutamayan Seren Serengil, ameliyat için şehir dışına çıkacağını ve bu yüzden yayından erken ayrılacağının da bilgisini verdi. Evinde beslediği köpeklerini çok özleyeceğini ve onlarla vedalaşacağını da söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu