Magazin

Seren Serengil Bu Sefer Fena Yakalandı! Verdiği Pozlar Dikkat Çekti!

Seren Serengil, photoshoplu fotoğraflarını paylaşınca takipçilerinin alay konusu haline geldi. Sosyal medyada hakkında bir sürü paylaşım yapıldı. Takipçiler, bunu gündeme gelmek için yaptığını düşünüyor.

Seren Serengil, sosyal medyada ünlülerle pek çok defa atışarak adından söz ettiriyor. Ünlü ismin katıldığı programlarda sarf ettiği sözler magazin gündemine oturuyor. Ancak bu sefer konuşarak değil paylaştığı fotoğraflarla magazin gündeminin vazgeçilmezi haline geldi. Ünlüler, genellikle çeşitli efekt ve photoshoplar ile daha güzel gözükmeye çalışıyor. Ancak kimileri bunu o kadar acemice yapıyor ki takipçilerinin diline düşüyor.

Seren Serengil Photoshop Kurbanı Oldu!

Seren Serengil, yaptığı photoshopta diğer bacağı ile oynamayı unuttu. Böylelikle aradaki farktan ötürü hakkında pek çok mizah yapıldı. Sosyal medyada hakkında pek çok paylaşımda bulunuldu. Ünlü ismin yaptığı hata önümüzdeki birkaç gün daha adından söz edilmesine yol açacak. Bu tarz hassas programları acemice kullanıldığında ortaya garip görüntüler çıkabiliyor. Seren Serengil’in paylaştığı fotoğraflardan biri aşağıda yer alıyor.

Mayolu fotoğrafını paylasan Seren Serengil

Fotoğrafları Kaldırmadı!

Seren Serengil, photoshoplu olduğu belli olan fotoğrafları henüz kaldırmadı. Pek çok kullanıcı ise bunu gündemde kalmak istediği için kasten yaptığını söyledi. Seren Serengil’in genellikle olay çıkaran sözleri ve hareketleri ile haber yapıldığı düşünülürse takipçileri artık durumun farkında. Amacın photoshop yapmaktan ziyade bilerek yanlış bir görüntü ortaya koyarak dikkat çekmek olduğu düşünülüyor. Öte yandan Seren Serengil’den konuyla ilgili bir açıklama da gelmedi. Ünlü ismin sağlık sorunları nedeniyle çok fazla kilo verdiği biliniyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu