Magazin

Seren Serengil Bu Sefer de Güzelliği İle Tüm Ülkeye Meydan Okudu: İşte Görenleri Şaşırtan O İddia!

Seren Serengil, Türk televizyon ekranlarının en çok bilinen isimlerinden biri. Güzel sanatçı her dediğiyle, her yaptığıyla, her söylediğiyle haber olmayı ve gündemde bomba etkisi yaratmayı başarıyor. Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan ünlü oyuncu, neredeyse her yarım saatte bir paylaşım yapıyor. Her paylaşımı ayrı olay olan Seren Serengil, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile bütün dikkatleri üzerine çekti. İşte Seren Serengil’den çok konuşulacak olan o sözler!

Fotoğrafları Olay Oluyor!

Seren Serengil, neredeyse bütün yazı sevgilisi ve köpekleriyle birlikte teknesinde geçirdi. Serin suların ve sıcak havaların tadını çıkaran güzel sunucu, mayolu ve bikinili pozlarını da paylaşmayı unutmadı. Bu pozları büyük olay olan Seren Serengil, bir kısım tarafından oldukça beğenilirken bir kısım tarafından da shop yapmakla suçlandı.


Shop iddialarını reddeden Seren Serengil, bu yaz çok hızlı bir şekilde kilo verdiğini dile getirdi. Verdiği hızlı kiloları takipçilerine anlatan Seren Serengil, düzenli spor yaptığını ve sağlıklı beslendiğini de sözlerine eklemeyi unutmadı.


Kendisine böylesine dikkat etmesine rağmen sağlık sorunları yaşayan Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda ameliyat oldu. Takipçilerini bu haberle korkutan Seren Serengil, kendisini ameliyattan sonra öyle hızlı bir şekilde toparladı ki görenler inanamadı.

Şimdilerde oldukça mutlu bir dönem yaşayan Seren Serengil, eski sağlığına kavuşurken bir yandan da kendine olan güveniyle dikkat çekti.

”Güzele Güzel Demem…”

Seren Serengil
 ”Ben güzele güzel demem, güzele Sero demedikçe!” diyerek kendi fotoğrafını paylaşan Seren Serengil, herkesi şaşırtmayı bir kez daha başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu