Magazin

Sen de mi Melis Sezen? Güzelliğiyle Nam Salan Melis Sezen’in Eski Haline Şoke Olacaksınız

Son dönemin yükselen yıldızı Melis Sezen, özellikle “Sadakatsiz” dizisindeki performansı ve güzelliğiyle gönüllere taht kurdu. “Doğal güzellik” olarak nam salan ünlü oyuncunun eski görüntüleri ise bazı estetik işlemlerden geçtiğini ortaya çıkardı!

Melis Sezen, genç yaşına rağmen sektörün parlayan yıldızlarından biri olmayı başardı. Henüz üç yıl önce ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’la başrolü paylaştığı “Dünya Hali” filminde “Kimse tanımıyor, yanlış seçim” eleştirileri alırken, bugün herkes ondan bahsediyor! Netflix’teki “Fatma” ve Exxen’deki “Kovala” filmleri bir yana, sezonun flaş dizisi “Sadakatsiz”deki Derin karakteri onu şöhretin zirvesine çıkardı. 2021 ve pandemi hiçbirimiz için olmasa da en azından Melis Sezen için çok güzel geçti denebilir!

Güzelliğiyle Dikkat Çekti

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Melis Sezen (@melisssezen)’in paylaştığı bir gönderi

Oyunculuk performansının yanı sıra fiziğiyle de dikkat çeken Melis Sezen, “Sadakatsiz”deki genç ve güzel sevgili karakterine cuk oturdu. Gerçekten de, Melis Sezen herkesin birbirine benzemeye başladığı ve estetikli yüzlerden geçilmeyen oyunculuk sektöründe ayrı bir yerde duruyordu. Ama henüz 24 yaşındaki oyuncunun da çeşitli estetik işlemler yaptırdığı ortaya çıktı!

Sen de mi Melis Sezen?

Melis Sezen, henüz üniversiteyi bile bitirmedi, o kadar genç yani! Buna rağmen o da sektörün gerekliliklerini yerine getirme ihtiyacı hissetmiş gibi görünüyor. Malum, özellikle televizyon görsellik üzerine kurulduğu için herkes estetik ameliyatlardan nasibini alıyor. Botoks ve dolgu bile artık estetikten sayılmıyor. Dolayısıyla, Melis Sezen de bu anlamda “doğal güzel” sayılabilir!

Genç oyuncunun eski fotoğraflarına bakınca göz kapaklarıyla ilgili bir operasyon geçirdiğini görüyoruz. Düşük göz kapakları yukarı kaldırılmış sanki!

Biraz da çene törpüsü var!

Son olarak, dudak dolgusu da yaptırdığı işlemlerden biri gibi duruyor. Belli ki, Melis Sezen “doğal güzel” olmasa da, kendini baştan yaratmayı değil, küçük dokunuşlarla güzelleşmeyi seçmiş!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu