Magazin

Sen Çal Kapımı’nın Çılgın Aşıkları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den Alişan’ın Yeğenlerine Büyük Jest!

Fox’un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı’nın başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel, son gaz aşk yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezondan beri aralarında aşk dedikoduları çıkan çiftimiz her defasında bu iddiayı reddediyor ve aşk yaşamadıklarını söylüyordu ancak gittikleri Maldivler tatilinin ardından el ele dönen Hande Erçel – Kerem Bürsin, aşklarını daha fazla gizleyemediler. Şimdilerde sosyal medyanın sevdiği çiftlerinden biri olarak karşımıza çıkan ikili, meğerse Alişan’ın yeğenlerine büyük jest yapmışlar!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den Jest!

Bildiğiniz gibi Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz ay hayatını kaybetti. Koronavirüs tedavisine daha fazla dayanamayan 41 yaşındaki Selçuk Tektaş’ın vefatı hem Tektaş ailesini hem de ünlüler camiasını bir hayli üzdü. Hatta Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından pek çok ünlü arasında kavgalar ve tartışmalar yaşanmaya başladı.

Alişan ve Kardeşi

Kardeşini kaybeden Alişan uzun süre sessizliğini korumaya devam ederken, Selçuk Tektaş’a verdiği sözü tutmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Selçuk Tektaş’ın kızları Eyşan ve Ceylan’ın bundan sonra kendi çocuklarını olduğu ifade eden Alişan, bu sözünü gerçekleştirmek için kendi çocuklarından daha çok yeğenlerine vakit ayırıyor. Son olarak Eyşan ve Ceylan’ın yüzünü güldürmek için yeğenlerine oyuncaklar alan Alişan 2 bin TL’lik alışveriş yapmıştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Alişan (@alisanofficial)’in paylaştığı bir gönderi

Alişan’ın Çırpınışları Devam Ediyor!

Ancak kızların yüzünü güldürmek için Alişan’ın tek yaptığı bu değilmiş! Fox’un finale hazırlanan dizilerinden Sen Çal Kapımı’nın başrolleri Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in fanlarından biri de Selçuk Tektaş’ın kızları Ceylan ve Eyşan’mış! Alişan kızların yüzünü güldürmek için Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e ulaşarak yeğenleriyle onları buluşturmuş ve birlikte zaman geçirmişler. Alişan’ın bu istediğini kırmayan çiftimiz, hem Eyşan’la hem de Ceylan’la uzun süre ilgilenmiş ve zaman geçirmiş. Alişan gibi bir amca herkesin başına gerçekten!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu