GündemMagazin

Sen Çal Kapımı’da İntikam Krizi Büyüyor! Kerem Bürsin Geri Adım Atmadan Meydan Okudu

Sen Çal Kapımı, yayımlandığı günden itibaren oldukça sevilen ve büyük ilgi göre bir dizi oldu. Dizinin olay örgüsü kadar, oyuncuları ve onların eğlenceli halleri de büyük bir dikkatle takip ediliyor. Şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisi çekimlerine son sürat devam ederken dizinin oyuncuları arasında yaşanan bir karmaşa büyük olay oldu. Dizi setindeki intikam söylentileri sizi oldukça şaşırtacak.

Dizi Aşkı Gerçek Olmuştu

Kerem Bürsin

Sen Çal Kapımı dizisinin başrolleri Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizinin yayımlanmaya başladığı tarihten itibaren birbirlerine çok yakıştırılıyordu. Aralarında sürekli aşk yaşandığına dair iddialar ortaya çıksa da çift uzun süre bu iddiaları yalanlamıştı. İlerleyen zamanlarda birbirine daha da yakınlaşan ikili bir süre sonra aşklarını itiraf etti. Birbirlerini çok sevdikleri belli olan aşıklar aynı zamanda beraber oldukça eğleniyorlar. Kerem Bürsin’in setteki eğlenceli halleri kimsenin gözünden kaçmıyor zaten. Oyuncu arkadaşlarına akıl almaz espriler yapan ve onlarla sürekli uğraşan Kerem Bürsin, bu eğlenceli dakikaları Instagram hesabından takipçileri ile de paylaşmayı unutmuyor.

Bu Şaka Fena Patladı!

Kerem Bürsin’in set arkadaşı Alican Aytekin’e yaptığı bu şaka sosyal medyada çok konuşuldu. Bu eğlenceli dakikaları Instagram hesabında paylaşan Alican Aytekin ise ”Bunun intikamı net alınır!” açıklamasında bulundu. Birbirleriyle oldukça eğlenen set arkadaşları bakalım ilerleyen zamanlarda ne gibi olaylarla karşımıza çıkacak!

İntikam Krizi Büyüyor

Başak Günülcinelioğlu paylaştığı Instagram hikayesinde Alican Aytekin’in mutlaka intikam alacağını söylerken, Kerem Bürsin bu hikayeyi paylaşarak ”Ben kazanıcam!” ifadelerini kullandı. Bu kapışma daha uzun süre devam edecek gibi duruyor. Birbirleriyle çok yakın arkadaş olan ikilinin ilerleyen zamanlarda neler yapacaklarını izleyip göreceğiz.

Sizce bu düelloyu kim kazanır?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu