Dizi Haberleri

Sen Çal Kapımı Yeni Sezona Oyuncu Ayrılığı ile Başladı! Hangi Oyuncular Ayrıldı?

Sen Çal Kapımı dizisinde ünlü oyuncular diziden ayrıldı. İlk bölümden hangi oyuncular diziye veda etti?

Sen Çal Kapımı dizisi, Fox TV’de 2. sezonuna başladı. Dizinin ilk bölümü sevilerek izlendi. Ancak diziyle ilgili bir nokta dikkat çekti. Çünkü sevilen yapımda üç oyuncunun ayrıldığı ortaya çıktı. Hangi isimlerin diziye veda ettiği merak ediliyor.  Diziden ayrılan oyuncular belli oldu. Sen Çal Kapımı dizisi bu ayrılıklar karşısında ne yapacak?  Dizinin reytinglerinin düşmesinden korkuluyor.

Sen Çal Kapımı’da Kimler Ayrıldı?

Dizinin ilk bölümünden itibaren Melisa Döngel, İlkyaz Arslan ve Çağrı Çıtanak’ın diziye veda ettiği öğrenildi. Oyuncu ayrılıkları izleyicileri çok üzdü. Çünkü bir süre daha ekranlarda kalacakları düşünülüyordu. Ancak Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolde oynadığı dizide karar verildi. Şimdi ise önümüzdeki bölümde ne gibi olaylar yaşanacak merak ediliyor. Ayrıca diziye katılan oyuncuların gösterdiği performans da dikkat çekti.

Hande Erçel Güzelliğiyle Dikkat Çekti!

Hande Erçel’in ilk bölüme özel değiştirdiği imajı hayranlarının dikkatini çekti. Sosyal medya üzerinden güzel oyuncu hakkında yorumlar yapıldı. 22 milyon takipçiyi aşan popülerliği ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bakalım sevilen dizinin önümüzdeki bölümlerinde ne gibi olaylar meydana gelecek? Kerem Bürsin ile aşk yaşamasından sonra oyuncunun güzelliğine güzellik katılmış gibi görünüyor. Sevgi ve mutluluk onu fazlasıyla etkilemiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu