Dizi Haberleri

Sen Çal Kapımı Reyting Sonuçları Rekor Kırdı! Kuruluş Osman ve Cam Tavanlar Reytingleri…

Sen Çal Kapımı dizisinin reyting sonuçları kesinleşti. Diğer diziler Sen Çal Kapımı'ya yetişemedi. Kuruluş Osman, Cam Tavanlar, Ada Masalı ve Camdaki Kız reytingleri...

Sen Çal Kapımı dizisi 16 Haziran Çarşamba günü ekranlara geldi. Fox TV’de yayınlanan dizinin sosyal reytinglerine bakıldığında adeta rekor kırıldı. Çünkü dizi daha önce bu kadar ileti almamıştı. Hal böyle olunca rakip diziler Kuruluş Osman, Cam Tavanlar, Ada Masalı gibi diziler arka planda kaldı. Peki reyting sonuçlarına göre diziler hakkında kaç ileti atıldı?

16 Haziran Çarşamba Reytingleri

Sen Çal Kapımı dizisi sosyal reytinglerde birinci oldu. Dizi hakkında atılan 1.516.092 ileti dizinin ne kadar başarılı olduğunu ortaya koydu. Adından söz ettiren yapımdaki bu değişim dikkat çekti. Diğer diziler ise çok daha düşük iletilerle Sen Çal Kapımı’nın arkasında kaldı. Peki diğer yapımların sosyal reytingleri ne durumda?

Sosyal Reyting Sonuçları

Cam Tavanlar dizisi 37.855 ileti ile ikinci oldu. Ada Masalı dizisinin tekrarının yayınlandığı gecede 20.623 ileti alması dikkat çekti. ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman’ın ise 8.160 iletisi bulunuyordu. Son olarak Camdaki Kız dizisinde 833 ileti mevcuttu. Bu sonuçlar genel reyting sonuçları yerine geçmese de sosyal medyanın son zamanlardaki gücünü bir kez daha ortaya koyuyor. İzleyiciler, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla dizilerin ileti sayısını artırmaktadır. Özellikle de dizi o an ekranda yayınlanıyorsa etkileşim oranı bir hayli yüksek oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu