Dizi HaberleriFragman

Sen Çal Kapımı Dizisine İlayda Çevik Geliyor! Hangi Oyuncu Ayrılacak?

Fox TV’de Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı dizisinde radikal bir değişiklik gerçekleşiyor. Aslında diziyi izleyenler için bu çok fazla olumsuz bir hava oluşturmayacaktır. Zira dizideki Selin karakterini canlandıran Bige Önal, diziye veda edebilir.

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’in oynadığı Eda karakteri iş için yeni birisini getirecek. Bu da bir şekilde Selin karakterinin gitmesi anlamına geliyor. Dizinin sosyal medya hesaplarında hayranlar tarafından Bige Önal’a veda ve teşekkür içeren yorumlar peş peşe gelmeye çoktan başladı bile. İlayda Çevik’in oynayacağı Balca karakterinin dizide Eda ile Serkan’ın arasına gireceği dedikoduları da azımsanmayacak kadar fazla. Zaten izleyicilerin Selin kızgınlığının ana nedeni olan Serkan’a acaba şimdi de Balca mı aşık olacak?

İlayda Çevik Sen Çal Kapımı Dizisinde Başlıyor!

Daha önce “Gel Dese Aşk” dizisinde de rol alan İlayda Çevik, Sen Çal Kapımı dizisine 22. bölümle beraber giriş yapacak. 12 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde ilk kez göreceğimiz Balca karakteri, Eda’nın tavsiyesiyle işe başlayış yapacak.

İzleyicilerin en çok merak edeceği konular arasında ise acaba Eda’nın bu kararının sonrasında yeni gelecek olan karakterin de Serkan ile bir gönül bağı kurup kurmayacağı konusu.

Tüm bunlarla birlikte Balca Koçak karakterinin diziye gelmesiyle beraber Bige Önal’ın canlandırdığı Selin karakterinin de artık dizide rol almayacağına neredeyse kesin olarak bakılıyor.

Sen Çal Kapımı 12 Aralık 22. Bölüm İlk Fragmanı Yayınlandı

Ayrıca FOX TV, sevilen dizisi Sen Çal Kapımı için 12 Aralık’ta yayınlanacak olan 22. bölüm için ilk fragmanını da izleyicilerin beğenisine sundu. Fragmanla birlikte dizide yine heyecanın zirvede devam edeceği doğrulandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu