Dizi HaberleriGündem

Sen Çal Kapımı Dizisindeki Balca Kimdir? Balca’nın Gerçek İsmi Nedir?

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan oyuncu grubunda oldukça tanıdık isimler yer alıyor. Sen Çal Kapımı dizisine 22. bölüm itibariyle Balca karakteri de giriş yapacak. Balca karakterini daha önce aslında birçok yapımda görmüş ve izlemiştik. Sen Çal Kapımı dizisiyle yeniden televizyonlara ve dizi dünyasına dönüş yapan oyuncu ile ilgili tüm bilinmeyenleri sizler için araştırdık ve detaylandırdık.

Sen Çal Kapımı dizisindeki Balca kimdir? Balca’nın gerçek adı ne? Sen Çal Kapımı dizisindeki Balca karakterinin gerçek ismi İlayda Çevik’tir. Diziye yeni katılması ve Sen Çal Kapımı dizisinde olası Serkan ile yakınlaşma ihtimali sebebiyle en çok merak edilen isim olmuştur. Eda tarafından işe alınmış olan Balca, Serkan ile bir gönül bağı kuracak mı? Balca’nın diziye girmesiyle beraber önümüzdeki bölümlerde Sen Çal Kapımı dizisinde yer yerinden oynayabilir.

Sen Çal Kapımı Balca – İlayda Çevik Kimdir?

İlayda Çevik, 22 Aralık 1994 yılında Balıkesir’de doğdu. Doğduğu şehirde küçük yaşlarda kent tiyatrolarında oyunculuk kariyerine başladı. Önceleri Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro eğitimi alan İlayda Çevik, sonrasında ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde bu eğitimine devam etmiştir. Profesyonel olarak ilk tiyatro oyununu “Çocuk Bahçesi” adlı oyunda oynamıştır. İlerleyen yıllarda Duru Tiyatrosu ve Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk için eğitimlerine ara vermeden devam etmiştir.

Sen Çal Kapımı dizisine 22. bölümden itibaren giriş yapan İlayda Çevik kimdir? 

İlayda Çevik, ilk televizyon oyunculuğuna 2013 yılında yayınlanan “Karagül” adlı dizi ile başlamış ve bu dizide büyük beğeni toplayarak dizi dünyasına güçlü bir giriş yapmayı başarmıştır.

İlayda Çevik Daha Önce Hangi Dizi ve Filmde Oynadı?

Sen Çal Kapımı dizisine Balca karakteriyle giriş yapan İlayda Çevik, aşağıdaki dizi ve filmlerde rol almıştır.

  • Karagül (2013 – Dizi)
  • İsimsizler (2017 – Dizi)
  • Savaşçı (2017 – Dizi – Konuk Oyuncu)
  • Sen Anlat Karadeniz (2018 – Dizi)
  • Sen Çal Kapımı (2020 – Dizi)
  • Bir Cenaze (2015 – Kısa Film)
  • Kızım İçin (2015 – Film)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu