Dizi Haberleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Final Sezonunda Bomba Transferler Yaptı! Diziye Yeni Oyuncular Katıldı!

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezonu başlarken pek çok ünlü isim diziye dahil oldu. Diziye hangi oyuncular katıldı? Oyuncuların canlandıracağı karakterler haberimizde.

Sen Çal Kapımı dizisi ikinci sezonunda final yapacak. Dizinin 11 bölümden sonra ekranlara veda edeceği öğrenildi. Ancak dizinin final sezonunda bomba isimler diziye dahil oluyor. İşte diziye katılan 5 isim ve canlandıracağı karakterler…

Sen Çal Kapımı Dizisine Kimler Katıldı?

Dizinin bu sezon final yapacağı öğrenildi. Diziye kimler katıldı çok merak ediliyor. Sina Özer, Doğa Özüm, Ayşe Akın, Ahmet Efe Metekoğlu, ve Maya Başol dizide oynayacak. Oyuncuların canlandıracağı karakterler de kesinleşti. Dİzide adeta senaryo değişikliği yaşandı. Pek çok isim diziye dahil olunca senaryo da ister istemez bu durumdan etkilendi. Sen Çal Kapımı dizisindeki karakterleri de sizler için sıralayalım. Özer, Kerem karakterini canlandıracak. Doğa Özüm ise Kerem Bürsin’in hayat verdiği Serkan’ın kuzeni olarak karşımıza çıkacak. Ayşe Akın Deniz karakterine hayat verecekken, Sinan Helvac’ı Burak’ı ve Maya Başol Serkan’ın kızını oynayacak. Son olarak Metekoğlu ise Pırıl karakterini canlandıracak.

Sen Çal Kapımı 9 Haziran’da Başlıyor

Dizinin 2. sezonu önümüzdeki hafta başlıyor. Sen Çal Kapımı dizisi yeni sezonuyla daha yüksek reyting hedefleyecek. Çünkü dizide düzenli olarak yenilikler yapılıyor.  Gerek senaryo ve gerekse oyuncu kadrosunda önemli değişiklikler meydana geldi. Bu da diziyi olumlu yönde etkileyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu